6 GRU 2022 – 28 LUT 2023

Infiltrator, bogini wojny i maszyna

Bogini wojny Roju próbuje przejąć kontrolę nad siecią uzbrojonych satelitów Rasputina. Jeśli sieć znajdzie się w jej rękach, obróci jej niszczycielską moc przeciwko Ostatniemu Miastu. Chcąc ją powstrzymać, Straż Przednia zezwoliła na przeprowadzenie tajnych operacji zbrojnych z najbardziej zaawansowaną bronią StrategOSa. Agenci przeprowadzający te operacje, znani są jako Serafini.

AKTYWNOŚĆ Z DOBIERANIEM GRACZY – Pole bitewne Napadu

Serafini zostali rozesłani do różnych miejsc, aby zinfiltrować ośrodki BrayTech, obejść zaawansowane systemy obronne i zneutralizować hordy Zrodzonych z Gniewu. Przyznano ci uprawnienia dostępu, a twoja drużyna ogniowa Serafinów już na ciebie czeka.

EGZOTYCZNA MISJA

Operacja: Tarcza Serafina

Aby misja zakończyła się powodzeniem, Strażnicy muszą uzyskać dostęp do najbardziej strzeżonego ośrodka w Układzie Słonecznym – platformy orbitalnej BrayTech nad Ostatnim Miastem. Każdego tygodnia przebijaj się przez warstwy zabezpieczeń, aby rozbudzić Rasputina, nim będzie za późno.

DOSTĘPNA OD 20 GRUDNIA

Rewizja Zero

Strażnicy, którzy wejdą wystarczająco głęboko do ośrodka, dotrą do broni Rewizja Zero. Następnie będą mieli kilka tygodni na zdobycie licznych katalizatorów zwiększających moc tajemniczego egzotyku.

Tajna
technologia

S19

Sprzęt

s19-tricorn.png

CHWILE TRIUMFU

Początek ostatniego sezonu 5. roku to idealny moment, by przemyśleć swoje osiągnięcia i powiększyć swoją imponującą kolekcję zwycięstw. Choć przygoda zaczyna się na nowo, to nasze triumfy pozostają z nami na zawsze.

s19-mot-img1.jpg

MMXXII

Uczcij ten rok, odwiedzając swoje ulubione miejsca i podejmując zarówno nowe, jak i od dawna odkładane na później wyzywania z zapałem, który zainspiruje przyszłych Strażników.

s19-br-icon.png

Nagrody Bungie

Kończ Triumfy najazdu i lochu, aby odblokować ekskluzywną naszywkę. Dostępna jest też nowa koszulka i przypinka Chwil Triumfu, wszystko to do odblokowania w trakcie sezonu.

Dowiedz się, w jaki sposób Nagrody Bungie mogą pomóc ci pochwalić się swoimi Triumfami przy pomocy ubioru.

Przepustka sezonowa

S19

Sezon

Sprzęt, PD i nagrody! Kup przepustkę sezonową i natychmiast odblokuj nowy egzotyczny pistolet maszynowy. Oprócz tego dostaniesz dopalacz PD, który przyspieszy odblokowywanie rang sezonowych i ścieżki nagród.

Egzotyczny PM

Dodaj katalizator i zdobienie setnej rangi do Mantykory i pokonaj swoich wrogów jadowitym rykiem.

Uniwersalne zdobienia

Niewiarygodne misje. W niewiarygodnym stylu. Zestawy sezonowych zdobień czekają, by dołączyć do twojej garderoby.

Wzmocnione postępy

Ponad 100 nagród, w tym dopalacze PD, egzotyczne engramy, materiały ulepszające, przedmioty kosmetyczne i więcej.

BEZPŁATNE NAGRODY SEZONOWE

NAGRODY PRZEPUSTKI SEZONOWEJ

Posiadacze przepustki sezonowej

Za darmo dla wszystkich

Natychmiastowe odblokowanie egzotycznej broni
done
Aktywność sezonowa
done
Bezpłatna wersja próbna*
Sezonowa fabuła
done
Egzotyczna misja
done
Ścieżka nagród sezonowych
done
Rząd bezpłatnych nagród
Sezonowy sprzęt i pancerze
done
Wybrany sprzęt i pancerze
Sezonowe wyzwania
done
Wybrane wyzwania
Artefakt sezonowy i modyfikacje
done
done
Wydarzenie: Świtanie
done
done
Rewolwer Róża i zestawy pancerza Żelaznej Chorągwi
done
done
Wydarzenie: Chwile Triumfu
done
done

*Bezpłatna wersja próbna Pole bitewne Napadu umożliwia osobom, które nie posiadają przepustki sezonowej, jednorazowe rozegranie tej aktywności.

Pakiet srebra

S19

Pakiet

Kup pakiet srebra Sezonu Serafinów i otrzymaj nową legendarną emotkę z 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które możesz wydać na zakup sezonów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko! Odwiedź zakładkę „Sezony” w grze, aby wykorzystać srebro i kupić Sezon Serafinów. Aby odblokować swoją nową emotkę, porozmawiaj z mistrzem Rahoolem w Wieży.

Kup teraz

Jednorazowa oferta zakupu dostępna w trakcie Sezonu Serafinów. Srebro to wewnętrzna waluta gry, którą można wykorzystać w sklepie Eververse.
Oferta nie zawiera sezonu.

Multimedia

S19

Multimedia

ZRZUTY EKRANU
ZWIASTUNY
TAPETY

Dowiedz się więcej

S19

Linki

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.