Zapis międzyplatformowy

Graj swoją postacią gdziekolwiek jesteś.

Dzięki funkcji zapisu międzyplatformowego, ten sam zestaw Strażników będzie dla ciebie dostępny na aktywnym koncie podczas gry w Destiny.

To bardzo proste.

01Połącz swoje konta
02Wybierz swoje postacie
03To się opłaca!

Zabierz swój sprzęt!

Twój sprzęt, broń i przedmioty będą dostępne na każdej platformie.

Graj wszędzie

Wszystko, co zdobędziesz na jednej platformie, możesz wykorzystać na innych.

F.A.Q.

Wiemy, że możesz mieć znacznie więcej pytań dotyczących zapisów międzyplatformowych. Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji Forum pomocy.

F.A.Q.

Czym jest zapis międzyplatformowy? Do czego będzie służyć?

Funkcja zapisu międzyplatformowego umożliwia wybranie jednego konta Destiny 2 (twojego aktywnego konta), do którego będziesz mieć dostęp wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się zagrać w Destiny. Choć nie jest to nieodwracalne działanie, tę nową funkcję gracze powinni z założenia aktywować tylko raz, aby cieszyć się hobby obejmującym swym zasięgiem więcej niż jedną platformę, na której można grać w Destiny 2.

Które z platform obsługują funkcję zapisu międzyplatformowego?

Wszystkie! Przy pomocy jednego aktywnego konta będzie można zjednoczyć swoje przygody na PlayStation, Xbox, Steam oraz Stadia.

Czy to umożliwi mi grę z graczami na innych platformach?

Funkcja zapisu międzyplatformowego nie umożliwia gry z graczami na innych platformach w czasie rzeczywistym. Zamysł jest taki, żeby można było przenieść się z jednej platformy na inną i wciąż grać tymi samymi Strażnikami.

Czy zapis międzyplatformowy umożliwia łączenie ze sobą Strażników lub kolekcji z różnych platform?

Nie. Funkcja zapisu międzyplatformowego umożliwia powiązanie kont z rożnych platform, a następnie wybranie jednego z tych kont jako konta aktywnego. Po dokonaniu wyboru, Strażnicy z tego konta będą postaciami wykorzystywanymi do gry na wszystkich powiązanych platformach. Tworząc tę funkcję przewidywaliśmy, że będzie to jednorazowa decyzja.

Nie mam gry Destiny 2 na innych platformach, czy mimo to mogę skorzystać z funkcji zapisu międzyplatformowego?

Jeśli masz zainstalowane Destiny 2 na wielu platformach, możesz powiązać konta, z których korzystasz. Destiny 2: Nowe Światło sprawia, że zainstalowanie wersji gry, w którą możesz grać ze znajomymi, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Czy to, co zakupiłem wcześniej w grze zostanie przeniesione na wszystkie platformy?

Funkcja zapisu międzyplatformowego nie umożliwia przeniesienia dodatków Destiny 2 (np. Porzuceni, Twierdza Cieni). Umożliwia natomiast przeniesienie przepustek sezonowych Destiny 2 (np. Sezon Nieśmiertelnych) dla postaci, na które tę przepustkę posiadasz.

*Wyjątek: W skład Destiny 2: Kolekcja na Stadia wchodzi przepustka sezonowa, która nie podlega dodatkowym opłatom. Gracze korzystający z funkcji zapisu międzyplatformowego na swoim koncie Stadia, którzy chcą mieć dostęp do treści sezonowych na innych platformach (PlayStation, Xbox i Steam) muszą nabyć przepustki sezonowe bezpośrednio na tych platformach.

Czy po włączeniu funkcji zapisu międzyplatformowego mogę ją jeszcze wyłączyć?

Dokonanie zapisu międzyplatformowego ma być jednorazowym działaniem, ale zdajemy sobie sprawy, że w niektórych przypadkach możesz chcieć odwiedzić swoje dawne postacie. Po wyłączeniu funkcji zapisu międzyplatformowego, będzie można uzyskać dostęp do swoich pierwotnych postaci na każdej platformie. Aby móc ponownie włączyć funkcję zapisu, będzie trzeba poczekać 90 dni. Polityka ta ma na celu zapobieganie działaniom takim jak odzyskiwanie kont przez innych graczy.

Co będzie się działo ze srebrem?

Tak samo jak w przypadku zawartości gry, które zostały nabyte na konkretnej platformie, srebro musi zostać wydane na tej platformie, na której je zakupiono.

Czy zapis międzyplatformowy sprawi, że srebro zostanie połączone?

Nie. Zapis międzyplatformowy umożliwia graczom wybranie postaci z jednej platformy jako swoich aktywnych postaci. Srebro jest przypisane do waszych postaci, jeśli dokonacie zatem wyboru aktywnych postaci, będziecie mieć dostęp tylko do ich srebra z tej platformy. Srebro, które posiadacie na innych platformach pozostanie powiązane z kontami na tych platformach, na wypadek, gdybyście chcieli mieć jeszcze kiedyś do nich dostęp. Srebro zakupione w przyszłości będzie dostępne na tej platformie, na której zostało zakupione.

Co może spowodować ograniczenia korzystania z funkcji zapisu międzyplatformowego?

Następujące działania będą miały wpływ na to, czy gracz może włączyć lub wyłączyć funkcję zapisu międzyplatformowego:

- Gracze, którzy wyłączą funkcję zapisu międzyplatformowego, nie będą mogli jej ponownie włączyć przez okres 90 dni od czasu kiedy nastąpiło wyłączenie.
- Gracze, którzy dokonają zakupu srebra nie będą mogli skorzystać z funkcji zapisu międzyplatformowego przez 90 dni od daty jego zakupu.
- Gracze, którzy dokonają zwrotu srebra, nie będą mogli aktywować funkcji zapisu międzyplatformowego dopóki srebro to nie zostanie zakupione ponownie dla tego konta.
- Gracze, którzy zostali zablokowani lub zostały na nich nałożone ograniczenia, nie będą mogli aktywować funkcji zapisu międzyplatformowego, lub jej wyłączyć jeśli jest już aktywna, do czasu zniesienia blokady lub ograniczenia.

Ile kosztuje zapis międzyplatformowy?

Zapis międzyplatformowy jest darmową usługą dla graczy Destiny 2, którzy chcą włączyć się do akcji na więcej niż jednej platformie.

Jak zapis międzyplatformowy wpłynie na moje klany?

Twoje aktywne konto znajdzie się tylko w jednym klanie Destiny 2. Stanie się on twoim klanem na wszystkich platformach, na których grasz w Destiny 2. Twoje aktywne konto zajmie tylko jedne miejsce gracza w twoim składzie klanu, będziesz mieć jednak dostęp do innych członków twojego klanu, którzy grają na tej samej platformie. Gdy przeniesiesz się z jednej platformy na inną będziesz mieć możliwość pracowania nad celami swojego klanu wszędzie tam, gdzie przystąpisz do gry.

Jeśli nie posiadam danej zawartości gry na którejś platformie, czy mogę korzystać ze sprzętu przynależącego do tej zawartości, który zdobyłem na innej platformie?

W większości przypadków, tak. Gracze zachowają cały sprzęt i postęp z Porzuconych, grając na platformach, na których posiadają podstawową grę Destiny 2, ale nie posiadają dodatku Porzuceni.

Wyjątek: Zawartość dostępna wyłącznie na PlayStation. Można z niej będzie korzystać wyłącznie na PlayStation, aż do premiery Twierdzy Cieni. Po premierze restrykcje zostaną zniesione. Ponadto grając na platformie, na której nie ma dodatku Porzuceni, użytkownicy nie będą mogli grać w żadną z aktywności które są ściśle powiązane z tym dodatkiem, a nowe nagrody będą zależały od limitu mocy w podstawowej wersji gry Destiny 2.

Czy funkcja zapisu międzyplatformowego jest dostępna także dla Destiny 1?

Nie. Funkcja zapisu międzyplatformowego jest dostępna tylko dla Destiny 2.

Wciąż mam mnóstwo pytań!

Nasz dział pomoc technicznej na bieżąco śledzi forum #Help w poszukiwaniu osób, którym mogą pomóc. Złóż im wizytę i powiedz, co chodzi ci po głowie.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.