GRA

WARTKA AKCJA MMO

JEDEN EWOULUJĄCY ŚWIAT

Rozległa galaktyka, która nieustannie powiększa się o nowe sezony, wydarzenia i dodatki, oferując graczom nowe wyzwania i kolekcję przedmiotów do zebrania.

WSPÓŁPRACA CZY RYWALIZACJA

Graj solo lub ze znajomymi, uczestnicząc w ekscytujących przygodach z rzadkimi i potężnymi nagrodami. Weź udział w szturmie jako samotny wilk lub w najeździe z drużyną ogniową. Pokonaj konkurencję w zaciętych potyczkach w trybie każdy na każdego i na dzikich drużynowych arenach.

GRAJ PO SWOJEMU

Wybierz swoją klasę i podklasę oraz najlepsze twoim zdaniem statystyki i zgromadź fantastyczną kolekcję broni, pancerzy i modyfikacji, dzięki którym spersonalizujesz swój styl walki.

STRAŻNICY

TRZY UNIKALNE KLASY

Jesteś Strażnikiem – obrońcą Ostatniego Miasta ludzkości w pogrążonym w Ciemności Układzie Słonecznym. Wybierz swoją klasę:

CZAROWNIK

Czarownicy wykorzystują tajemnice wszechświata jako broń pomagającą im przetrwać i pokonać wrogów.

ŁOWCA

Poruszający się szybko i jeszcze szybciej dobywający broni Łowcy wytyczają własne szlaki i spisują swoje własne prawa.

TYTAN

Zdyscyplinowani i dumni Tytani stają na czele walki, zaciekle atakując i skutecznie broniąc pozycji.

SUPERZDOLNOŚCI

Odpowiednio kierując swoją mocą, Strażnicy mogą całkowicie zmienić bieg walki. Wybierz spośród podklas z wyjątkowymi superzdolnościami, aby przeprowadzać niszczycielskie ataki, chronić swoich sojuszników i rozgramiać wrogów.

BROŃ I SPRZĘT

Przekonaj się, które umiejętności są dla ciebie oraz jakie kombinacje sprzętu zapewniają statystyki odpowiadające twojemu stylowi gry dzięki tysiącom broni i możliwości na wyciągniecie ręki. Rozpoczyna się polowanie na idealny arsenał.

ZOSTAŃ LEGENDĄ

Wszechświat Destiny jest rozległy i fascynujący. Ten przewodnik oraz milionowa społeczność są tu, by ci pomóc.

POZNAJ SPOŁECZNOŚĆ

Bohaterowie społeczności

Oddajemy cześć bohaterom Destiny 2, pomocnikom, przewodnikom i jasnym Światłom.

Opowiedz nam swoją historię

Dołącz do społeczności

JUŻ TERAZ ODBIERZ SWÓJ EMBLEMAT
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.