arrow_back_ios

Wstecz

Destiny 2
Twierdza Cieni
error
  • Dodatek Twierdza Cieni zakupiony na Xbox One zostanie nieodpłatnie przeniesiony na Xbox Series X|S przy pomocy technologii Smart Delivery. Dodatki zakupione na PlayStation 4 będzie można przenieść na PlayStation 5 za darmo. 
  • Destiny 2: Twierdza Cieni to niezależny dodatek i nie wymaga posiadania dodatkowej zawartości, aby móc w niego grać. 
  • Na zdjęciach mogą znajdować się przedmioty, które nie są obecnie dostępne w grze.
DODATEK ROKU 3.
DOSTĘPNE JUŻ TERAZ

DOSTĘPNE NA:

play_arrow
POSKROM SWOJE LĘKI
Podczas gdy bohaterowie Ostatniego Miasta kierują swoją uwagę na niezbadane obszary naszej galaktyki, pod powierzchnią Księżyca ze snu wybudziły się nowe Koszmary. Dołącz do Eris Morn na Księżycu i staw czoło ogromnemu złu, którego nie jest ona w stanie pojąć. 
Informacje o dodatku
WYZWÓL EGZOTYCZNĄ MOC
Stwórz tajemniczą broń z Esencji Koszmarów i podejmij się przerażających zadań, aby zdobyć egzotyki o potężnej mocy… mocy, która może znajdować się w rękach twoich wrogów.
LOCH DÓŁ HEREZJI
Na powierzchni Księżyca w miejscu, gdzie nie dociera Światło znajduje się loch. Staw czoło hordom Roju w potyczkach w Komnacie Cierpienia i Nekropolii i odbierz zwycięskie łupy.
NAJAZD OGRÓD ZBAWIENIA
Dobiegający z ciemności sygnał dociera w niezbadane obszary Czarnego Ogrodu. Kusi swym szeptem, obiecując niewiarygodne nagrody za twoją odwagę.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.