play_arrow

ZWIASTUN PREMIEROWY

KUP TERAZ

DOSTĘPNE JUŻ TERAZ

KRÓLOWA-WIEDŹMA

|

KAMPANIA

ODZYSKAJ ŚWIATŁO

Siostra Kształtów, Pogromczyni Miecza, Królowa-Wiedźma – które z moich imion nosisz na swych ustach, gdy snujesz o mnie opowieść? Nawet stąpając ostrożnie po moim dziedzińcu pośród tych, którzy wielbią Światło, które im podarowałam, odmawiasz mi posiadania tej mocy?

Twoje odpowiedzi o tym świadczą. Przemyśl je i zastanów się nad tymi, którzy obiecują ci jasność w obliczu tego, co tu widzisz. Posłuchaj, jak załamują się ich głosy. A gdy wyjmiesz swoją nową stal z wnętrza kuźni, zadaj sobie pytanie: „Jaka siła tobą włada?”

Czekam na ciebie. Wkrocz do mojego świata tronowego i poznaj prawdę.

Nowa decydująca kampania

Wrażenia i mechanika, które wcześniej były zarezerwowane dla egzotycznych misji i lochów teraz stają się częścią fabuły.

Ilustracja—I

Legendarny poziom trudności

Dla Strażników, którym zależy na najlepszych nagrodach i którzy wiedzą, że aby zostać legendą trzeba, sprostać legendarnym wyzwaniom.

Ilustracja—II

Darmowe wprowadzenie do historii

Rozpocznij swoją podróż w głąb rozległych tajemnic, stań twarzą w twarz ze Świetlistym Rojem i stwórz glewię własnego projektu.

Ilustracja—III

KRÓLOWA-WIEDŹMA

|

NIEPRZYJACIELE

ŚWIETLISTY SZCZEP

Savathûn obdarzyła swoich żołnierzy mocami Światła. Gdy pokonany przez ciebie rycerz, po raz drugi powstaje z martwych, ogarnia cię poczucie zdrady i zaczynasz się zastanawiać: Gdy Światło nie zapewnia schronienia – ani ukojenia – gdzie masz się zwrócić?

Ilustracja—IV

Ilustracja—V

Ilustracja—VI

KRÓLOWA-WIEDŹMA

|

TWORZENIE BRONI

WSPOMNIENIA O SILE

Solidna, choć niedoskonała broń, którą nosisz jest jak wspomnienie, które zaczyna nabierać kształtów w twoim umyśle. Panująca w Enklawie cisza zaczyna ustępować miejsca szeptom, które wypełniają twoje uszy obietnicą potęgi. Zajmij swoje miejsce przy Relikcie i stwórz arsenał własnego projektu.

Ilustracja—X

Wyprawa po moc

Droga przed tobą jest pełna jest egzotycznych i legendarnych nagród. Przemierzaj ją odważnie, a gdy nadejdzie czas Savathûn przekona się, że nie tylko Światło decyduje o sile Strażników.

Ilustracja—VII

play_arrow

Stwórz idealne statystyki

Opanuj nowy system tworzenia broni i twórz niestandardowe egzemplarze dzięki unikatowym kombinacjom modyfikacji, barw i puli zaawansowanych statystyk. W walce z boginią dozwolone są wszelkie ruchy.

Ilustracja—VIII

Relikt i glewia

Przygoda z tym nowym rodzajem broni rozpoczyna się przy Relikcie. Po doprowadzeniu jej do perfekcji, naucz się posługiwać glewią, aby wykonywać potężne kombinacje wręcz i ataki pociskami oraz korzystać z energetycznych tarcz.

Ilustracja—IX

KRÓLOWA-WIEDŹMA

|

MIEJSCA DOCELOWE

NIEDOSKONAŁA PERFEKCJA

W spaczonej krainie korupcji i przepychu, świecie tronowym Savathûn, równowaga przerażającej mocy może zostać łatwo zaburzona. Od jej lśniącego pałacu po powykręcane korzenie na bagnach, można tu znaleźć wszystko, co ukrywa. Szukaj prawdy, a dowiesz się, że w tym miejscu tajemnice kryją się zarówno w Ciemności, jak i w Świetle.

Ilustracja—XI

play_arrow

Ilustracja—XII

Ilustracja—XIII

KRÓLOWA-WIEDŹMA

|

AKTYWNOŚCI

Rozwiąż tajemnicę
PRZEJRZYJ KŁAMSTWO

Przed tobą rozpościera się sieć dowodów. Cienie depczą ci po piętach, a gdy wycofujesz się do Światła, odkrywasz, że czeka tam na ciebie wróg wzmocniony mocą, na którą nie zasługuje. Zmierz się ze Świetlistym szczepem Królowej-Wiedźmy i rozwiąż zagadkę jej oszustw.

Krynica

Nowa sześcioosobowa aktywność z dobieraniem graczy w samym centrum walki o świat tronowy. Równowaga musi zostać zachowana.

Ilustracja—XIV

Loch Dwoistość

Zanurz się w targane wewnętrznymi konfliktami wymiary myśli wygnanego imperatora Kombinatu Calusa, aby przeprowadzić śmiałe myślokradzieże i odkryć jego najmroczniejsze tajemnice.

Ilustracja—XV

play_arrow

Loch Iglica Obserwatorki

Pod rdzawą powierzchnią Marsa budzi się do życia obiekt ze Złotego Wieku. Odeprzyj Weksów, zanim aktywują pradawny protokół Serafina, który sprawi, że Rasputin i jego sieć zostaną na zawsze uwięzieni.

Ilustracja—XVI

play_arrow

Najazd „Przysięga Ucznia”

Pośród bagien świata tronowego Savathûn znajduje się zatopiona Piramida. Udaj się tam wraz ze swoją drużyną ogniową i zmierz się z niebezpieczeństwem uwięzionym w…

Ilustracja—XVII

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.