arrow_back_ios

Wstecz

DESTINY 2
PAKIET POZA ŚWIATŁEM
85% TANIEJ
error
  • Dodatek Poza Światłem zakupiony na Xbox One zostanie nieodpłatnie przeniesiony na Xbox Series X|S przy pomocy technologii Smart Delivery. Dodatek zakupiony na PlayStation 4 będzie można przenieść na PlayStation 5 za darmo.
  • Destiny 2: Poza Światłem to niezależny dodatek i nie wymaga posiadania dodatkowej zawartości, aby móc w niego grać.
  • Na zdjęciach mogą znajdować się przedmioty, które nie są obecnie dostępne w grze.
PAKIET ZAWARTOŚCI DESTINY 2
DOSTĘPNY JUŻ TERAZ

DOSTĘPNE NA:

play_arrow
PRZEJDŹ POZA ŚWIATŁO

Z pradawnych Piramid unoszących się nad zamarzniętą Europą zrodziła się nowa moc, a pod nimi powstało mroczne imperium. W Destiny 2: Poza Światłem musisz za wszelką cenę zniszczyć imperium, nawet z pomocą samej Ciemności.
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
EGZOTYCZNY SPRZĘT

Wyrównaj szanse przy pomocy egzotycznych broni takich jak Rozpacz, Uderzenie z chmur i Nie ma czasu na wyjaśnienia. Nie próbuj po prostu przetrwać, odnoś zwycięstwa dzięki niesamowitej kolekcji egzotycznych pancerzy, od rozprzestrzeniających truciznę rękawic po maskujący hełm.
NAJAZD KRYPTA Z GŁĘBOKIEGO KAMIENIA

Atraks została wskrzeszona. Jedyne, co dzieli ją od jej śmiercionośnych planów, to ty i twoja drużyna ogniowa. Odkryj tajemnice Krypty i wybierz coś dla siebie z bogatej puli niesamowitych nagród.
NOCNE SZTURMY

Walcz z Upadłymi i Weksami w Lustrzanej Drodze i powstrzymaj nadciągające przez portal siły. Kombinat wysłał w Poligonie swoją czempionkę. Czy pokonasz ją w imieniu Straży Przedniej?
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.