Tydzień w Bungie – 2/08/2018

2 Sie 2018 - A_dmg04

W tym tygodniu w Bungie dopiero rozpoczynamy świętowanie.

Obserwujemy Strażników, którzy w ramach Przesilenia Bohaterów wracają do czasów Czerwonej Wojny. Jest wiele celów do wypełnienia, Chwil Triumfu do ukończenia oraz nowych sposobów na doświadczenie misji z kampanii. Czekamy na wasze historie. Zmiany zainspirowały już niektórych z was, czego rezultatem jest kilka niesamowitych prac:

  
To dopiero początek trwającego miesiąc wydarzenia – Przesilenie Bohaterów będzie dostępne do 28 sierpnia. To świetny moment, by rozpocząć swój udział w wydarzeniu i zacząć rozbudowę pancerza.

Podliczenie

Opowieści społeczności z Przesilenia Bohaterów nie są jedyną rzeczą, którą obserwujemy. Nasza ekipa od analiz pomogła nam zebrać kilka statystyk sezonu 3. Patrząc na te liczby stwierdzamy, że Uldren już powinien uciekać...


Odhaczanie jednego po drugim

Kończy się rok 1, a wielu z was szuka każdego przedmiotu lub elementu wyposażenia dostępnego w Destiny 2. Niektóre przedmioty, takie jak broń miejsc docelowych i zestawy pancerza, będą nadal dostępne w sezonie 4. Inne przedmioty sezonu 1 zostaną wycofane ze sprzedaży w dniu wydania Destiny 2: Porzuconych 4 września 2018 roku:

  • Straż Przednia
   • Bronie 1 roku
   • Pancerze 1 roku
   • Nagrody sezonowe
  • Tygiel
   • Bronie 1 roku
   • Pancerze 1 roku
   • Nagrody sezonowe
  • Rusznikarz
   • Bronie 1 roku
   • Modyfikacje roku 1, które nie będą już dostępne
   • Emblematy roku 1
  • Ikora (Pakunki badawcze Straży Przedniej z Medytacji)
   • Pancerze 1 roku
   • Emblematy roku 1
  • Próby Dziewiątki
   • Bronie 1 roku
   • Pancerze 1 roku
   • Barwy roku 1
   • Statki, Wróble i obudowy Duchów roku 1
  • Żelazna Chorągiew
   • Bronie 1 roku
   • Pancerze 1 roku
   • Barwy roku 1
   • Statki, Wróble i obudowy Duchów roku 1
  • Skrytki Cayde'a
   • Emblematy roku 1

Te przedmioty zostaną wycofane od sprzedawców, a ich asortyment zostanie odświeżony nowym sprzętem z losowymi statystykami, gotowym do zdobycia w roku 2. Niektóre przedmioty mogą wrócić w roku 2, ale w trochę innej formie, niż je zapamiętaliście. Od 4 września część broni, które znacie i kochacie zostanie zaktualizowana, by współgrały ze standardami roku 2, takimi jak losowe statystyki i możliwość zastosowania modyfikacji broni roku 2.


Wreszcie gracze, którzy zdobyli przedmioty roku 1 mogą je nasycić do wyższych poziomów mocy w roku 2. Jeśli chcecie uzupełnić swoją listę, przeczytajcie Spojrzenie na społeczność na DestinySets.com z tego tygodnia. Ta fanowska strona może zostać podłączona do twojego konta na Bungie.net, aby otrzymać pełną listę przedmiotów, których jeszcze nie macie – pomoże to uzupełnić kolekcję roku 1 przed wydaniem Porzuconych.

Stream z walki w Destiny 2: Porzuconych

Wiemy, że po tych wszystkich rozmowach na temat nowych broni i modyfikacji zastanawiacie się, jak będzie wyglądała walka w drugim roku Destiny 2. Moglibyśmy spróbować wytłumaczyć wam działanie nowego sandboksa, ale wolimy wam to pokazać.


Zobaczcie jak konfigurujemy naszych Strażników, aby odgrywali konkretną rolę na arenie. Możecie też zerknąć na nowy interfejs, z którego będziecie korzystać do wyboru i modyfikacji broni. Obejrzyjcie bitwę między deweloperami na nowej mapie w Tyglu, która zadebiutuje w sezonie 4.

Poleje się krew.

Koordynatorzy celebracjiOd kiedy rozpoczęło się Przesilenie Bohaterów, uważne oko pomocy technicznej Destiny było skupione na forum #Help, monitorując doniesienia o problemach zaistniałych w trakcie celebracji. Ta ekipa jest nie tylko gotowa przedstawić kroki naprawcze, ale ma również kilka pomocnych wskazówek dla Strażników, którzy chcą zmaksymalizować generowanie kul.

Oto ich raport:

Generowanie kul żywiołów
Przesilenie Bohaterów już jest dostępne w Destiny 2. W ramach tego wydarzenia znajdziecie konfiguracje żywiołów, które pozwolą graczom generować i kumulować kule żywiołów, zwiększając na krótki czas obrażenia zadawane pasującym żywiołem. Dodatkowo gracze muszą zebrać elektryczne, słoneczne i próżniowe kule w różnych aktywnościach, aby wypełniać cele związane z zestawem Pancerza Przesilenia.

O ile kule są generowane losowo przez pokonywanie przeciwników, mamy kilka wskazówek, jak generować kule pożądanego żywiołu:

 • Kule generowane są wyłącznie przez graczy, którzy mają wyposażony cały zestaw Pancerza Przesilenia (dowolnej jakości).
 • Generowanie kul żywiołów nie wymaga zabójstw superzdolnością ani bronią mistrzowską. Gracze mogą potencjalnie generować kule każdym zabójstwem, o ile mają na sobie pełny zestaw Pancerza Przesilenia.
 • Kule żywiołów są generowane na podstawie wyposażonej przez gracza podklasy, jak również wyposażonej broni energetycznej i ciężkiej. Jeśli na przykład chcecie generować wyłącznie kule słoneczne, zmiana zestawu uzbrojenia na broń słoneczną powinna w tym pomóc. Broń kinetyczna może również generować kule na podstawie zestawu uzbrojenia gracza.
 • Możecie generować kule żywiołów oraz otrzymywać je lokalnie od sojuszników. Jeśli podróżujecie całą drużyną ogniową, koordynacja żywiołów może pomóc w robieniu większych postępów w pogoni za kulami żywiołów.

Trzeba pamiętać, że konfiguracje żywiołów wygasną, gdy zakończy sę Przesilenie Bohaterów – wraz z tygodniowym resetem 28 sierpnia 2018 roku. Od tego momentu gracze nie będą w stanie generować kul ani ulepszać swojego Pancerza Przesilenia. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz znanych i nowych problemów, gracze powinni odwiedzić wątek z kluczowymi informacjami na temat Przesilenia Bohaterów.

Przesilenie Bohaterów: Znane błędy
W ramach Przesilenia Bohaterów znajdziecie odświeżone wersje pięciu misji z kampanii „Czerwona Wojna”. Gdy jednak gracze zaczęli uczestniczyć w tych misjach, zaczęliśmy otrzymywać doniesienia od graczy, którzy nie mogli przejść przez kolejne etapy misji po tym, jak na ekranie pojawił się komunikat „Dołączanie do sojuszników”.

Pierwszym i najskuteczniejszym krokiem powinno być zabicie i odrodzenie wszystkich graczy. Gracze, którzy spotkali się z tą sytuacją i nie mogą sobie z nią poradzić, powinni wrócić do Wieży, by zrestartować misję. Aby zaradzić temu problemowi, członkowie drużyny ogniowej powinni trzymać się blisko siebie, zwłaszcza w trakcie przechodzenia między obszarami misji.

Dodatkowo badamy również następujące doniesienia, zgłoszone na forum #Help:
 • Niektórzy gracze nie są w stanie ulepszyć swojej zbroi Przesilenia Bohaterów po osiągnięciu wszystkich celów
 • Cele wymagające osiągnięcia konkretnych rang Waleczności w Tyglu nie postępują dla niektórych graczy
 • Cele związane z zabójstwami bronią słoneczną czasem nie postępują
 • Cel rozpalonego hełmu Tytana związany ze słonecznym zabójstwem superzdolnością postępuje wolniej od innych

Jeśli nadal będziecie napotykać się na te problemy, zamieśćcie szczegółowy raport. Jeśli macie zrzut ekranu lub film przedstawiający problem, zamieśćcie go wraz ze swoim raportem.


Koszulka Chwil Triumfu
W trakcie Przesilenia Bohaterów gracze, którzy osiągną 250 lub więcej punktów Triumfu, mogą otrzymać zniżkę na koszulkę Przesilenie Bohaterów: Chwile Triumfu. W tym celu należy udać się do Posągu Bohaterów w Wieży i zaakceptować „koszulkę Chwil Triumfu” w kategorii „Nagrody za Triumfy”.

Gracze, którzy tego dokonają, otrzymają kod na swoim profilu bungie.net w sekcji „Przesilenie Bohaterów”. Gracze, którzy wykorzystają ten kod w kasie Bungie Store przy zakupie koszulki Przesilenia Bohaterów, będą mogli dokonać zakupu za 24.99 $ bez personalizacji lub 29.99 $ z personalizacją (cena nie zawiera podatku i kosztu przesyłki).

Jeśli chcecie kupić koszulkę Przesilenia Bohaterów, ale nie macie profilu na bungie.net, warto się zapisać. Gracze, którzy napotkają problemy ze swoim profilem bungie.net powinni odwiedzić nasz artykuł pomocy na temat tworzenia konta.

Aktualizacja Destiny 2.0.0 – ważne informacje
Przy zakończeniu Przesilenia Bohaterów 28 sierpnia Destiny 2 będzie zaktualizowane w przygotowaniach do premiery Porzuconych. W tygodniu od 28 sierpnia do 4 września gracze mogą natknąć się na niecodzienne działanie gry spowodowane naszymi przygotowaniami do roku 2.

Oto krótka lista tego, czego powinni spodziewać się gracze. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

 • W skrócie: Kolekcje będą niedostępne. Dotyczy to kolekcji emblematów, ale także egzotycznych broni i pancerzy. Jeśli gracze chcą mieć w tym tygodniu w ekwipunku konkretny emblemat lub egzotyk, muszą przygotować swój sprzęt zawczasu. (Edytowane 3/08 02:00 czasu środkowoeuropejskiego UTC+2: Kolekcje będą niedostępne, ale dostęp do przedmiotów przechowywanych w schowku wciąż będzie możliwy)
 • Punktacja nocnych szturmów będzie niedostępna. W nadchodzących tygodniach będziemy mieli więcej informacji o szturmach i wprowadzanych w nich zmianach w Porzuconych.

Wszystko to, by premiera Destiny 2: Porzuceni 4 września 2018 przebiegła sprawnie. Przepraszamy za usterki i planujcie na przyszłość.


KręcimyPodczas Przesilenia Bohaterów będzie można ukończyć wiele Chwil Triumfu i zdobyć niesamowite nagrody. W tym tygodniu świętujemy chwile, w których gracze zatriumfowali nad swoimi wrogami, chwile, które nagrali i wysłali na stronę dzieł społeczności.

Zwycięzca: Nie wierzę w to, co widzę

Drugie miejsce: Calus vs Claymore

Jeśli chcecie otrzymać emblemat „Soczewka losu”, prześlijcie swój film na stronę Dzieł na Bungie.net z tagiem #MOTW w tytule.

Zanim przejdziemy dalej, świętujmy inną chwilę triumfu trzech drużyn ogniowych z prestiżowego nocnego szturmu zeszłego tygodnia:
Rozpoczynając ostatnią prostą przed premierą, skupiamy się na określaniu oczekiwań. Będziemy podawać informacje o wszystkim: od rozwoju postaci po grę końcową. Macie jakieś palące pytania o zmianach wprowadzanych w Porzuconych? Dajcie nam znać na Forum Destiny 2. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale zrobimy wszystko, by odpowiedzieć na jak najwięcej z nich w kolejnych wpisach na naszym blogu.

Zauważyliście pewnie, że ten w tym artykule skupiliśmy się głównie na jednym wątku. Przesilenie Bohaterów już się rozpoczęło, ale to jedynie początek. Niektórzy z was nie próżnowali. Widzieliśmy już pełne zestawy mistrzowskich pancerzy. Gracze chwalą się dostępem do swoich koszulek triumfu. Nie dajcie się jednak zniechęcić. To dopiero trzeci dzień całomiesięcznego wydarzenia. Jeśli się gdzieś spotkamy w świecie gry, pokażcie mi swoją ulubioną emotkę. Będę starał się zdobyć wszystkie trzy zestawy, skupiając się na nagrodzie głównej.Pozdrawiam i szczęśliwego Przesilenia,
-Dmg04
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.