Tydzień w Bungie – 27.10.2022

24 Paź 2022 - TokenUser0

W tym tygodniu w Bungie nucimy sobie „Kołysankę z Głębokiego Kamienia”. 

BUU!

Wystraszyłem was? Wątpię. Już kiedyś próbowałem tej sztuczki w TwB. 

Wesołego Święta Utraconych, Strażnicy. Tradycyjnie zaczniemy od szybkiego streszczenia tego, co słychać w dzikich ostępach. Bezgłowi wędrują po utraconych sektorach, polując na Duchy, ale wy już wzięliście się za robienie porządków. Do zdobycia są niezłe łupy, takie jak legendarny karabin snajperski Mechaniczna makabra z cechą Strzał woltowy czy bronie z poprzedniego Święta Utraconych z pikantnymi cechami. (Chce ktoś Wilkołaka BrayTech z Zabójczym magazynkiem?). Widzieliśmy już w Wieży kilku Widmowych pisarzy z pozłacanymi tytułami i mamy nadzieję, że dzielą się cukierkami, które zdobyli. Zorganizowaliśmy też dla graczy fajne konkursy związane z modą i sztuką. Pod koniec tego wpisu znajdziecie kilka niesamowitych dzieł naszych graczy. Na początek przyjrzyjmy się świetnym kostiumom z wyzwania #ThreadsofFright, które gracze stworzyli w grze: 

Telesto
Ciemna strona
Strażnik-Piramida

A więc co mamy w menu w dzisiejszym TwB? Skupimy się na tworzeniu broni. Mamy trochę ekscytujących wieści dotyczących przyszłego sezonu, przyjrzymy się też długoterminowym projektom, które nasz zespół planuje wdrożyć w Upadku Światła. Omówimy również to ważne informacje dotyczące platformy Stadia i zapisu międzyplatformowego oraz zlecenia Bungie i aktualizację nagród Prime. 

Przejdźmy do rzeczy!  


Tworzenie broni z Krypty z Głębokiego Kamienia 

Odkąd dodaliśmy tygodniową rotację wybranych najazdów i lochów ze szczytowymi łupami, odnotowaliśmy, że większa liczba graczy bierze udział w rozmaitych najazdach w Destiny 2. Choć zwiększenie poziomu mocy czy szansa na zdobycie egzotyku z najazdu są zawsze ekscytujące, w przyszłym sezonie chcemy sprawić, że wasze wycieczki do Krypty z Głębokiego Kamienia z dodatku Poza Światłem będą kusić jeszcze bardziej. Od przyszłego sezonu będziecie mieć możliwość tworzenia legendarnej broni z Krypty z Głębokiego Kamienia!

Każda potyczka da wam szansę na zdobycie wersji broni z najazdu z modyfikacją głębokiego wglądu. Gracze będą mogli również zakupić jeden egzemplarz broni tygodniowo z końcowej skrzyni, po pokonaniu Taniksa. Gdy Krypta z Głębokiego Kamienia będzie wybranym najazdem w danym tygodniu, łupy z potyczek nie będą limitowane! Oznacza to, że będziecie mogli ukończyć cały najazd i każdą z potyczek wielokrotnie, polując na łupy głębokiego wglądu.

Jeśli chodzi o te bronie, wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani, gdy zespół zaczął odświeżać pulę ich cech. Zapytaliśmy jednego z naszych ekspertów od sandboxu, starszego projektanta Chrisa Proctora, o strategię zespołu: 

Proctor: W przypadku odświeżania puli cech starszych broni naszym celem jest zachowanie ukochanych kombinacji i rezygnacja z reszty, dzięki czemu możemy zrobić miejsce dla nowych cech. W przypadku Krypty z Głębokiego Kamienia przyjrzeliśmy się nowym cechom, które dobrze współdziałają z cechami, które pojawiły się wraz Kryptą z Głębokiego Kamienia: Rekonstrukcją, Rekombinacją i Przekierowaniem. (Nowe połączenia cech mogłoby wyglądać na przykład tak: Rekonstrukcja + Skupiona furia lub Do czterech razy sztuka + Przekierowanie).

Skorzystaliśmy też z okazji, by dodać cechy do broni, które nigdy wcześniej ich nie miały. Od czasu ukazania się Poza Światłem stworzyliśmy sporo nowych cech i nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, w jaki sposób gracze będą je łączyć w swoich konfiguracjach. 

Oto kilka cech, które osobiście uważam za ekscytujące:  
   • Dziedzictwo (strzelba gładkolufowa): Rekonstrukcja + Skupiona furia  
   • Potomność (rewolwer): Strzał woltowy + Rozróba  
   • Powiernik (karabin zwiadowczy): Szybkie trafienie + Rozżarzenie 

Och, przy okazji stworzyliśmy nową cechę źródłowa dla broni: Dziedzictwo Bray.  

Czekajcie, czy Proctor właśnie powiedział, że Rekonstrukcja będzie cechą dostępną dla tworzonej broni? Ulepszać! Posiadacze Poza Światłem mogą zacząć tworzyć te nowe niesamowite bronie z najazdu już 6 grudnia 2022 roku. Widzimy się w kosmosie w przyszłym sezonie, Strażnicy. 
 

Tworzenie broni w Upadku Światła 

Biorąc pod uwagę emocje związane z nadchodzącym tworzeniem broni z Krypty z Głębokiego Kamienia uznaliśmy, że będzie to świetna okazja, żeby porozmawiać o niektórych planach zespołu dotyczących tego systemu ogólnie. Gdy tworzenie broni zostało wprowadzone w Królowej-Wiedźmie, nie mogliśmy się doczekać, żeby zobaczyć, jak gracze będą korzystać z tej funkcji. Udostępnienie bezpośredniej drogi do zdobycia potężnej cechy czy boskich statystyk może być nieco ryzykowne w grze takiej jak Destiny, ale jesteśmy zadowoleni z tego, w jaki sposób gracze korzystają z możliwości oferowanych przez ten system. To powiedziawszy, są pewne aspekty, którymi zespół planuje się zająć, nie tylko w odpowiedzi na opinie graczy, ale także po to, by ogólnie ulepszyć tworzenie broni. 


Zacznijmy od problematycznych kwestii, którymi chcielibyśmy się zająć: 

 • Broń z rezonansem głębokiego wglądu jest zdecydowanie zbyt rozpowszechniona (co prowadzi do pewnych niejasności odnośnie jej wartości) i zajmuje za dużo miejsca w schowku. 
   • Nowym graczom może być trudno zrozumieć, które modele broni można tworzyć samemu. 
   • W przypadku doświadczonych graczy broń z rezonansem głębokiego wglądu zazwyczaj kończy w schowku po to, żeby w przyszłości można było pozyskać z niej walutę, co komplikuje zarządzanie ekwipunkiem. 
 • Broń głębokiego wglądu musi zostać wyposażona, aby można było wydobyć z niej pełną wartość waluty, co psuje konfiguracje. 
   • Docelowo gracze mieli zostać w ten sposób zachęceni do wypróbowania broni, z której normalnie by nie skorzystali. Mieli mieć również mieć poczucie, że zapracowali na walutę. 
   • To w pewien sposób produkt uboczny naszego pierwotnego systemu cech, opartego na wielu walutach.  
   • Choć to dobrze, że te opcje są dostępne, chcielibyśmy, żeby gracze sięgali po różną broń z innych powodów, nie tylko po to, by zdobyć waluty. 
 • Farmienie potyczki na przykład z Shuro Chi to bardzo efektywny sposób zwiększania postępów. 
   • I choć dla niektórych jest to świetna zabawa, jest to męczące i nie przynosi korzyści ani graczowi, ani w samej potyczce. 
   • Nie ma żadnych metod zwiększenia poziomu broni oprócz wyposażenia się w nią. 
 • Jak wspomnieliśmy w sekcji pytań i odpowiedzi dotyczących sandboxu, tworzone podstawowe bronie z najazdów przewyższają broń typu Adept z najazdów. 
   • Chcemy utrzymać wartość nagród w postaci broni typu Adept z najazdów na poziomie mistrzowskim.

W tym celu nasz zespół pracuje nad pewnymi zmianami, które zostaną wprowadzone w Upadku Światła. Podczas gdy te zmiany są opracowywane, testowane i szlifowane, chcieliśmy podzielić się naszą listą celów i niektórych strategii, które za nimi stoją. 

 • Cel: Zmniejszenie potrzeby gromadzenia broni głębokiego wglądu. 
   • Strategia: Wprowadzenie innych sposobów zdobywania walut głębokiego wglądu. 
 • Cel: Zmniejszenie pecha towarzyszącego odblokowywaniu wzorców broni. 
   • Strategia: Zapewnienie w systemie tworzenia broni możliwości, które pozwolą użytkownikom wybrać, na których broniach się skupić. 
 • Cel: Zredukowanie problemów związanych z konfiguracjami. 
   • Strategia: Zniechęcenie graczy do wyposażania nieodpowiedniej broni głębokiego wglądu lub tworzonej broni. 
 • Cel: Zwiększenie wartości nagród w postaci broni z najazdów na poziomie mistrzowskim. 
   • Strategia: Jak wspomnieliśmy w sekcji pytań i odpowiedzi dotyczących sandboxu, chcemy, żeby nowa broń typu Adept z najazdu z Upadku Światła miała dostęp do wzmocnionych cech. (Zwróćcie uwagę, że nie będzie to pełne, dowolne tworzenie broni).

W niedalekiej przyszłości chcemy dać o tym znać graczom. Od Upadku Światła broń, której nie można tworzyć, nie będzie wypadała z głębokim wglądem. To pomoże nam osiągnąć cel, jakim jest ograniczenie gromadzenia broni głębokiego wglądu, a także pomoże zwolnić miejsce w waszych schowkach. Gracze, którzy mają w ekwipunku taką broń, powinni ukończyć cele głębokiego wglądu i wydobyć rezonujące elementy przed 28 lutego, żeby ich nie stracić. 

Spodziewajcie się więcej szczegółów dotyczących tych zmian przed ukazaniem się Upadku Światła w lutym. 


Informacje dotyczące Destiny 2 i platformy Stadia W związku z niedawnym ogłoszeniem firmy Google dotyczącym likwidacji Stadia intensywnie pracujemy nad znalezieniem rozwiązania dla graczy korzystających z tej platformy. Choć na razie nie mamy jeszcze długoterminowego planu, mamy tymczasowe rozwiązanie: 

Wszyscy gracze posiadający główne postacie na platformie Stadia powinni aktywować zapis międzyplatformowy na innej platformie, żeby nie stracić dostępu do swoich postaci 18 stycznia. Gracze korzystający ze Stadia, którzy włączą zapis międzyplatformowy, będą mogli korzystać ze swoich postaci na połączonych platformach po likwidacji Stadia.  

Jeśli gracze nie aktywują zapisu międzyplatformowego do 18 stycznia, stracą dostęp do swoich postaci, przedmiotów, emblematów, konta na Bungie.net i zakupów z Eververse, takich jak przepustki sezonowe. 

Po 18 stycznia gracze, którzy posiadali aktywne postacie na Stadia, NIE POWINNI z ŻADNYCH POWODÓW wyłączać zapisu międzyplatformowego. Jeśli to zrobią, ich postacie całkowicie przepadną. 

Informacje dotyczące aktywacji zapisu międzyplatformowego są dostępne w przewodniku po zapisie międzyplatformowym dla Stadia
 

Zlecenia Bungie

Minęło trochę czasu, odkąd rzuciliśmy wam wyzwanie w starszym stylu, co? Nie, nie w Więzieniu Starszych, ale pod postacią starych, dobrych zleceń Bungie. Dla tych, którzy są nowi w tych stronach, zlecenia Bungie polegają na znalezieniu nas lub grupy graczy z naszej społeczności i pokonaniu ich w docelowej aktywności. A jeśli zwycięstwo będzie wasze? Dostaniecie piękny emblemat upamiętniający wasze osiągnięcie.

 

Gdy zlecenia Bungie pojawiły się po raz pierwszy, były związane głównie z aktywnościami PvP. Tym razem nieco rozszerzymy opcje. Od 1 listopada zlecenia Bungie będą pojawiać się w różnych trybach gry. Gracz vs. gracz, gracz vs. wróg, gracz vs. wróg vs. gracz. Będzie trochę Tygla, parę szturmów, trochę Gambitu, a od czasu do czasu nawet nieco sezonowej zawartości. Ale skoro mamy sezon na strachy, to niektóre ze zleceń będą nawet związane z nawiedzonymi sektorami. 

Wasze cele w tym zleceniu? Cóż, może rozpoznajecie niektóre z nich. Mamy to szczęście, że od czasu premiery Destiny mamy w społeczności grupę wolontariuszy, którzy zaangażowali się w pomaganie graczom w potrzebie. Niezależnie od tego, czy macie problemy z połączeniem, czy szukacie sposobu na obejście jakiegoś błędu, nasi społecznościowi mentorzy są gotowi, by udzielić wam pomocy na forum #Help. Ich motto: Pełen profesjonalizm. Na polowaniu będzie kilka osób z naszej grupy społecznościowych ninja. To normalne, jeśli nigdy ich nie widzieliście ani o nich nie słyszeliście. Pilnują porządku na forum, korzystając z ban-młota, gdy zajdzie taka potrzeba. Niektórzy z nich będą streamować podczas tego zlecenia, żeby pomóc wam w łowach, inni zaś będą brać udział aktywnościach, w pojedynkę i nie rzucając się w oczy, trafiając do losowych drużyn. 

A teraz przejdźmy do zasad i harmonogramu. 

Zasady 
Gracze muszą znaleźć się w jednej drużynie z celem zlecenia Bungie w odpowiednim przedziale czasowym, a następnie wygrać z celem lub ukończyć rozgrywkę. 
 • Jeśli jesteście w tej samej drużynie, waszym zadaniem jest pomóc celowi ze zlecenia zwyciężyć. 
 • Jeśli gracie przeciwko sobie, musicie zrobić, co w waszej mocy, żeby pokonać cel w walce. 
 • Jeśli jest to aktywność PvE, musicie ją ukończyć, aby zakwalifikować się do odebrania emblematu. 

Uwaga: Nieustanne opuszczanie aktywności w przedziale czasowym ze zlecenia może skończyć się dyskwalifikacją. Opuszczenie zbyt wielu meczów może również skutkować zawieszeniem udziału waszego konta w aktywnościach.  

Harmonogram 
W zleceniu biorą udział gracze z całego świata, więc sprawdźcie strefy czasowe i upewnijcie się, że polujecie na nich o odpowiedniej porze. 


Wtorek, 1 listopada 
Czas
Platforma 
Aktywność 
Gracze 
13:00 CET
(12:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • Tuxydoh#0757 
15:00 CET 
(14:00 UTC)
Dowolna 
Kraksa Kecza  
 • Eriana#5864 
17:00 CET
(16:00 UTC)
Dowolna 
Nawiedzone utracone sektory 
 • Tuxydoh#0757 
19:00 CET
(18:00 UTC)
Konsola 
Kontrola 
 • Nomad#3001 
19:00 CET
(18:00 UTC)
Dowolna 
Kraksa Kecza 
21:00 CET 
(20:00 UTC)
Konsola 
Kontrola 
 • Pobreloko#9880 
 • Honz#9336 
21:00 CET
(20:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • TheHaraamPolice#4199
23:00 CET
(22:00 UTC)
Konsola 
Kontrola 
 • Fenibbo#4588 
 • EZ#9920 
 • SteelAssassin#2987 
3:00 CET (2 lis.)
(2:00 UTC)
PC 
Kontrola 
 • Relyks#5610


Środa, 2 listopada 
CzasPlatformaAktywnośćGracze
11:00 CET
(10:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • PlainBen#2921 
13:00 CET
(12:00 UTC)
PC
Kontrola
 • Dimitrious4#1541 
15:00 CET
(14:00 UTC)
PCGambit
 • Tuxydoh#0757 
15:00 CET
(14:00 UTC)
Dowolna 
Nawiedzone utracone sektory 
 • Eriana#5864 
17:00 CET 
(16:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • SirWinnipeck#0712 
19:00 CET
(18:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • Fraser#6995 
19:00 CET
(18:00 UTC)
Dowolna 
Kraksa Kecza 
21:00 CET
(20:00 UTC)
Dowolna 
Nawiedzone utracone sektory 
 • Luca270999#2352 
23:00 CET
(22:00 UTC)
Konsola 
Kontrola 
 • Hometime#3753 
01:00 CET (3 lis.)
(00:00 UTC)
PC 
Gambit 


Czwartek, 3 listopada 
CzasPlatformaAktywnośćGracze
13:00 CET
(12:00 UTC)
Dowolna 
Kraksa Kecza 
15:00 CET
(14:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • Eriana#5864 
17:00 CET
(16:00 UTC)
Dowolna 
Kraksa Kecza 
 • TravisSCH#1320 
19:00 CET 
(18:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • Fraser#6995 
19:00 CET
(18:00 UTC)
Dowolna 
Kraksa Kecza 
21:00 CET
(20:00 UTC)
PC 
Kontrola 
 • Nomad#3001 
21:00 CET
(20:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 
 • SonicFusion#0687 
23:00 CET
(22:00 UTC)
Konsola 
Kontrola 
 • Honz#9336 
23:00 CET
(22:00 UTC)
Dowolna 
Ekspedycja 
 • YapperFlapper#6931 
01:00 CET (4 lis.)
(00:00 UTC)
Dowolna 
Operacje Straży Przedniej 

Nie możemy się doczekać, żeby ponownie rozpalić ognie zleceń. Czekajcie na więcej informacji! 
 

Wyzywam cię na pojedynek – aktualizacja Prime Gaming 


Ach, to wspaniała pora miesiąca. Tu w Stanach spadają liście, wrócił deszcz, a ja szukam po domu rękawiczek, żeby nie marzły mi ręce. Wraz z naszą aktualizacją nagród Prime Gaming mamy dla was fajną emotkę, która przedstawia swojego rodzaju rękawicę. Nie dla wygody, ale w celu szybkiego wyzwania na pojedynek przyjaciół (lub wrogów). A co, jeśli coś pójdzie nie tak w walce? Cóż, nie martwcie się – mamy Ducha, który was ożywi i statek i Wróbla, żebyście mogli czmychnąć przed kłopotami. 

 • Egzotyczny Wróbel: Koncentryczny świt 
 • Egzotyczny statek: Woomera B-5 
 • Egzotyczna obudowa Ducha Adonisa 
 • Legendarna emotka: Pojedynek 

Jeśli jeszcze nie dołączyliście do Prime Gaming, gorąco to zalecamy! Czeka tam na was sporo fajnych rzeczy, w tym nagrody w postaci przedmiotów kosmetycznych z Destiny 2 co miesiąc. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym przewodniku. 
 

Wrona zasługuje na parę cukierków

 

W czasie Święta Utraconych pojawiło się trochę straszliwych błędów. Widmowe stronice znikały, martwa broń powstawała z grobów i więcej. Zespół pomocy technicznej ma najnowsze informacje dotyczące tego, co zostało naprawione oraz tego, nad czym jeszcze odprawiamy egzorcyzmy.  

Oto ich raport. 


OBCHODZENIE BŁĘDU PRZY PRZEKSZTAŁCANIU STRON 

Gracze, którzy wciąż mają problemy z przekształcaniem widmowych stronic w objawione stronice powinni upewnić się, że: 
 • Wzięli zadanie „Na zawsze w pamięci” od Evy Levante w Wieży. 
 • Mają na sobie Hełm Maskarady z festiwalową maską. 
 • Mają w ekwipunku postaci co najmniej trzy wolne miejsca. 
 • Mają w ekwipunku widmowe stronice przez uruchomieniem playlisty nawiedzonych sektorów. 

Jeśli po spełnieniu wszystkich tych warunków widmowe stronice nie przekształcają się w objawione stronice, gracze powinni spróbować: 
 • Wyczyścić pamięć podręczną konsoli lub PC. 
 • Ukończyć szturm. 
 • Zdobyć więcej widmowych stronic. 

Ukończyć nawiedzony sektor (należy zwrócić uwagę, że nie wszystkie widmowe stronice zostaną przekształcone w objawione stronice). 

POPRAWKA 6.2.5.2 

W przyszły wtorek 1 listopada ukaże się poprawka 6.2.5.2 do Destiny 2. Odwiedźcie naszą stronę „Stan serwera i aktualizacji Destiny”, aby zapoznać się z harmonogramem prac serwisowych, który dostępny jest również poniżej:     

 • 17:00 CET: Początek prac serwisowych w Destiny 2.  
 • 17:45 CET: Destiny 2 zostanie wyłączone.  
 • 18:00 CET: Rozpocznie się instalacja poprawki 6.2.5.2 do Destiny 2 na wszystkich platformach i we wszystkich regionach.  
 • 19:00 CET: Zakończenie prac serwisowych w Destiny 2. 


ZNANE PROBLEMY 

Na bieżąco analizujemy rozmaite znane problemy. Tymczasem poniżej znajduje się lista najnowszych błędów zgłoszonych na naszym forum #Help

 • Niektóre barwy mogą powodować problemy z teksturą elementów z zestawów pancerza mechów ze Święta Utraconych. Po rozwiązaniu tego problemu barwy na zestawach pancerzy mogą wyglądać inaczej. 
 • Barwy Rozerwane ciało różnią się kolorem w zależności od tego, na jakim sprzęcie je zastosowano. 
 • Wyzwanie sezonowe „Celowa władza” z 10. tygodnia pozwala zdobyć emblemat z sezonu 16. 
 • Po wkroczeniu do nawiedzonego sektora u wszystkich graczy pojawia się wiadomość: „Objawiono wszystkie stronice”. Ta wiadomość nie jest dokładna i powinna pojawić się dopiero po ukończeniu nawiedzonego sektora. Gracze nie tracą żadnych stron, gdy zostaje wyświetlona ta wiadomość. 
 • Źródło egzotycznego statku Retrokabriolet nie jest poprawne. 

Pełną listę najnowszych problemów w Destiny 2 można znaleźć w artykule o znanych problemach. Gracze, którzy znajdą inne błędy, powinni je zgłosić na forum #Help


Upiorny, straszny Szkielet-Oryks 

 

Hippy: Pora na upiorne, straszne szkielety w Destiny 2. Powiem tylko tyle. A, i jeszcze bonusowy filmik tygodnia, bo ta debata rzeczywiście się toczy. 

Filmik tygodnia: Upiorny, straszny Szkielet-Oryks Sam: O tej porze roku prawdziwy ze mnie tchórz, jeśli chodzi o wszystko, co upiorne, przerażające lub alarmujące, ale to był naprawdę fajny pomysł na opowieść i naszym zdaniem może się wam spodobać!  

Filmik tygodnia: Taki głodny  


B-b-b-bonus: Wielka dyskusja o Mechanicznej makabrze 


Wesołej Hali win! 

 

Bruno: A więc znów nadeszła ta pora roku! Zakładamy niesamowite maski, zbieramy tonę słodyczy i pokonujemy strasznych Bezgłowych, żeby zdobyć łupy (kocham nowy karabin snajperski Mechaniczna makabra). I słuchamy, jak Eido, Glint i Włóczęga się przekomarzają! Czy nie jesteście zachwyceni tym, jak niewinni i słodcy są Eido i Glint? I czy nie zachwyca was, jaki dobry jest wujek Włóczęga w nadawaniu przezwisk? Bo mnie tak.  

Sztuka tygodnia: Opowieści z Ładunku


Ivan: Pisklęta Eliksni atakują… w jedyny sposób, jaki znają – będąc urocze. Takiej pięknej grupce chętnie oddałbym wszystkie swoje słodycze. 

Sztuka tygodnia: Szczęśliwego Święta Utraconych od Eido i Rodu Światła! 


I więcej sztuki tygodnia: Tytan – zupełnie nowa wersja 9.0 


I jeszcze więcej sztuki tygodnia: Najsłodsza dynia na świecie 


No dobra, jeszcze jedna sztuka tygodnia: Nyan Cat robi „łiiiiiiiii” 


I ostatnia sztuka tygodnia, obiecuję: Pułkownik, gotów do akcji Tyle czasu nie pisałem TwB 

Minęło trochę czasu odkąd miałem przyjemność być autorem jednego z tych wpisów. Zawsze miło jest zagłębić się w to, co pojawi się w Destiny i czym ekscytuje się zespół. Nie dajcie się zwieść, one są pisane przez naprawdę sporą grupę ludzi w Bungie. Ekspertów z danej dziedziny, redaktorów, tłumaczy, twórców zasobów i wiele innych osób. Niektóre TwB mogą są krótkie, inne ogromne, ale wszystkie są tworzone z taką samą dawką miłości. Dziękujemy, że byliście obecni na kolejnej odsłonie. 

Do następnego razu. Będę marzyć o stworzonym przez siebie Powierniku. Na którą broń z KGK czekacie najbardziej? Dajcie nam znać w komentarzach. 

Pozdrawiam, 
dmg04 
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.