Przesilenie Bohaterów 2019

24 Lip 2019 - Destiny Dev Team

Przesilenie Bohaterów jest dla Strażników ważną i szanowaną tradycją. To czas, w którym każdy z nas wspomina dawne zmagania i świętuje upór najbardziej wytrwałych obrońców ludzkości. Pragniemy zachęcić wszystkich graczy Destiny 2 do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które potrwa od 30 lipca aż do 27 sierpnia.Tegoroczne obchody rozpoczną się wizytą u Evy Levante w pobliżu Posągu Bohaterów w Wieży.


Zdobądź większą moc

Niech wyzwoli się energia społeczności! Każdy dzień wydarzenia będzie przypisany jednemu z trzech żywiołów: słońcu, elektryczności lub próżni. Za zabójstwa obrażeniami żywiołowymi otrzymasz kule odpowiednich żywiołów. Podnoś je, żeby wykonywać zadania i ulepszać swój pancerz. Twórz kule dowolnego rodzaju, by czynić postępy w wykonywaniu aktualnych celów. Jeśli zbierzesz 30 kul odpowiadających żywiołowi dnia, na krótki okres otrzymasz jego wzmocnienie. 


Potrafią nieźle zamieszać, więc warto o nie zawalczyć!

Słoneczne wzmocnienie żywiołu

  • Używaj słonecznej podklasy i broni, żeby wytworzyć słoneczne kule, a następnie zbierz je, żeby posiąść słoneczną moc żywiołu. Strażnicy obdarzeni tym wzmocnieniem emitują płomienną falę energii, która zadaje obrażenia wszystkiemu, co znajduje się wokół.

Próżniowe wzmocnienie żywiołu

  • Używaj próżniowej podklasy i broni, żeby wytworzyć próżniowe kule, a następnie zbierz je, żeby posiąść próżniową moc żywiołu. Gdy zdobędziesz to wzmocnienie, kucnij, żeby zyskać niewidzialność, Pełne Widzenie oraz przyspieszenie odnowy zdolności.

Elektryczne wzmocnienie żywiołu

  • Używaj elektrycznej podklasy i broni, żeby wytworzyć elektryczne kule, a następnie zbierz je, żeby posiąść elektryczną moc żywiołu. Strażnicy obdarzeni tym wzmocnieniem poruszają się z większą prędkością i zadają większe obrażenia w walce wręcz oraz mieczem.

Efekty wzmocnienia utrzymają się przez krótki czas lub do momentu pokonania przez wroga. Nie lękaj się… Te wzmocnienia nie będą dostępne w trybie rywalizacji i Gambit Prime.


Medytacja bojowa

Eva i Ikora przygotowały dla ciebie nowy rytuał, który pomoże ci udoskonalić umiejętności i w pełni wykorzystać nowe wzmocnienia żywiołów. Udasz się do zupełnie nowego obszaru zwanego Europejską Strefą Powietrzną (ESP), gdzie zmierzysz się z przeciwnikami z Roju, Kombinatu lub Upadłych. To nowa aktywność z dobieraniem dla 3 graczy, którą można aktywować w Wieży lub z Nawigatora.Twoim celem będzie pokonanie jak największej liczby minibossów przed upływem określonego czasu. Gdy licznik dojdzie do zera, staniesz do walki z ostatnim bossem, po pokonaniu którego wyruszysz na poszukiwania skrzyń ze skarbami w ESP. Im więcej minibossów pokonasz, tym więcej skrzyń będzie na ciebie czekać.

Skrzynie ze skarbami zawierają Pakiety Przesilenia, do otwarcia których potrzebne są fragmenty klucza Przesilenia. Otrzymasz je za wykonywanie dowolnych aktywności podczas trwania wydarzenia. Działają na podobnej zasadzie co Esencja Świtania. Co zawierają pakiety?

Z Pakietów Przesilenia można otrzymać:

  • Rzadki i legendarny sprzęt
  • Rdzenie wzmocnienia
  • Materiały

Kiedy zdobędziesz już legendarny Pancerz Przesilenia, w swoich pakietach znajdziesz dodatkowe elementy pancerza, co zwiększy twoją szansę na wylosowanie sprzętu ze wzmocnionymi cechami.

Jeśli uda ci się zebrać wszystkie zestawy legendarnych Pancerzy Przesilenia dla każdej z 3 klas, otrzymasz dostęp do Wróbla EV-37 Smuga Próżni.
Ulepszanie pancerza


Zestawy pancerza z Przesilenia Bohaterów należy ulepszyć z niepospolitego, „wygasłego” stanu do rzadkiego, „odnowionego” stanu. Kiedy wykonasz wszystkie ulepszania, otrzymasz „majestatyczny” legendarny zestaw. Aby ulepszyć swój pancerz, Strażnicy muszą wykonać listę celów dla każdego z elementów. Dopiero gdy zostaną ukończone, możesz przejść do kolejnego zestawu. Ostatnia lista celów do ukończenia pozwala na odblokowanie mistrzowskiej wersji zestawu.Zdajemy sobie sprawę, że choć ulepszanie zestawów jest ekscytujące, to wymaga dużo czasu i wysiłku. Aby cała wasza praca nie poszła na marne z powodu nowego systemu pancerzy, który trafi do gry wraz z nadchodzącą premierą Twierdzy Cieni – a także kierując się opiniami graczy – zdecydowaliśmy, że pancerze z Przesilenia Bohaterów będą pierwszymi zestawami w wersji 2.0, jakie otrzymacie (jeśli uda wam się je zdobyć, rzecz jasna). A więc: wszystkie pełne legendarne zestawy, które zdobędziecie podczas wydarzenia, będą miały swoje odpowiedniki w wersji 2.0, a żeby je zdobyć, wystarczy, że odwiedzicie rusznikarza po premierze Twierdzy Cieni. Pamiętajcie, że dostaniecie tylko zestawy dla aktualnie zalogowanej postaci. Aby zdobyć resztę należnych wam zestawów, musicie zmienić postać.


Dodatkowe informacje

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, podczas Przesilenia Bohaterów w sklepie Eververse pojawi się nowa oferta. W tym roku zrezygnowaliśmy z engramów wydarzenia, co oznacza, że wszystkie przedmioty będzie można kupić za srebro lub jasny pył. Każdy przedmiot ze sklepu Eververse będzie dostępny do zakupu za jasny pył w określonym momencie trwania wydarzenia.

Co więcej, pancerze z Przesilenia Bohaterów będzie można też wyposażyć w blaski, które dodadzą stylu każdej dostępnej wersji zestawu. Blaski pancerza świecą najmocniej, gdy ich żywioł zgadza się z żywiołem używanej podklasy. Całe zestawy będzie można kupić zarówno za srebro, jak i jasny pył. Blasków pancerza z Przesilenia Bohaterów będzie można używać nawet po zakończeniu wydarzenia.Oto przedsmak tego, jakie przedmioty kosmetyczne będą dostępne w sklepie:
Na koniec jeszcze dwie niespodzianki – podczas Przesilenia Bohaterów (od 30 lipca do 27 sierpnia) dostępne będą dwie nowe Chwile Triumfu, a tryb Gambit zostanie otworzony dla wszystkich graczy Destiny 2!

Powodzenia, Strażnicy!

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.