Sezon Bogactwa

28 Maj 2019 - Destiny Dev Team

4 czerwca rozpocznie się polowanie na skarby.

Sezon Bogactwa – dostępny dla wszystkich graczy Destiny 2 – oznacza nowe wyzwania, łupy i wątki fabularne. Rangi sezonowe aktywności rytualnych ponownie zostaną zresetowane, a na zdobycie czekać będzie pachnący nowością zestaw broni szczytowych. Żelazna Chorągiew otrzyma aktualizację w postaci zadania sezonowego z pancerzami do odblokowania. Tego lata powróci Przesilenie Bohaterów, a wraz z nim pojawią się nowe nagrody.

Właściciele Przepustki rocznej Destiny 2 otrzymają trzecie rozszerzenie zawartości gry końcowej. W Wieży będzie czekać Benedykt 99-40, który pomoże w rozpoczęciu kolejnego sezonu. To u niego znajdziesz swoje wezwanie Imperatora, to on wyjaśni zasady polowań na skarby, a także opowie o Menażerii oraz innych nowościach.


To ostatnia aktualizacja kalendarza gry Destiny 2: Porzuceni. Znajdzie się w niej zawartość dodana w trakcie Sezonu Kuźni, Sezonu Włóczęgi i Sezonu Bogactwa.

 
Calus będzie świadkiem wzrostu twojej siły możliwego dzięki Kielichowi bogactwa, który pozwoli Strażnikom poszukiwać skarbów w trakcie Sezonu Bogactwa. Gracze, którzy poradzą sobie z Menażerią, nową aktywnością dla sześciu graczy, złożą przy pomocy Kielicha bogactwa ofiarę z run, w zamian za co otrzymają upragnione bronie i pancerze. Z czasem Strażnicy będą mogli ulepszyć Kielich, aby zdobywać coraz hojniejsze i potężniejsze nagrody.

Wszyscy gracze, którzy ukończyli kampanię z rozszerzenia Porzuceni, zyskają możliwość jednokrotnego wstępu do Menażerii. Otrzymają również dostęp do zadania Wezwanie Imperatora. Dzięki temu gracze dostaną sprzęt Przypływu mocy na 690 poziomie mocy, umożliwiający bezpośrednią rozgrywkę w nowym sezonie.

Właściciele przepustki rocznej poznają nowych bossów Menażerii pojawiających się w ciągu czerwca. Finałem tego procesu okaże się możliwość prowadzenia rozgrywki na heroicznym poziomie trudności. Dobieranie graczy będzie dostępne na normalnym poziomie trudności, ale heroiczne zmagania będą wymagać uprzednio skompletowanej drużyny ogniowej gotowej do zmierzenia się z dużo większym wyzwaniem.Poza tym właściciele „Porzuconych” co tydzień zyskają możliwość odkrywania światów Destiny 2 w poszukiwaniu skarbu. W trakcie łowów Benedykt 99-40 wyznaczy ci rozmaite cele nagradzane potężnymi trofeami podczas wspinaczki na szczyt, czyli walki o 750 poziom mocy.
 
W trakcie sezonu światło dzienne ujrzą kolejne partie treści. Pojawią się zadania umożliwiające zdobycie egzotycznego sprzętu. Gracze będą mogli eksplorować Salę Danin i Chwile Triumfu, aby ukończyć te części rozgrywki. Przesilenie Bohaterów to odświętna pora również w sklepie, do którego trafią nowe nagrody i niespodzianki.

Więcej informacji o nadchodzącym sezonie zawiera strona poświęcona Sezonowi Bogactwa na Bungie.net.

Do zobaczenia na polowaniu.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.