Ucztowanie

10 Kwi 2019 - Destiny Dev Team


[Zwiastun]

W powietrzu czuć wiosnę, Strażnicy! Możecie robić to, na co macie ochotę, świętować, złamać kilka zasad! Mieszkańcy Miasta uwielbiają tę porę roku, a ja chcę podzielić się tą radością z wami, przyjaciele. Przybywajcie do Wieży. Poczujcie zapach kwiatów. I cieszcie się wspólnie tym, co mamy” – Eva LevanteUcztowanie to nowe wydarzenie, dostępne dla wszystkich graczy Destiny 2, którzy pragną uczcić nadejście wiosny. Wieża przystrojona została barwnymi dekoracjami, a Eva Levante przygotowała dla was całkiem nową aktywność, w której można zdobyć niespotykane dotąd nagrody. Ale to dopiero początek – świętować będziemy w całym Układzie Słonecznym, dzięki czemu wasze postacie będą mogły poczuć się dużo potężniejsze w każdej z aktywności dostępnych w Destiny 2.
Bujny Las

Podczas Ucztowania otrzymacie dostęp do Bujnego Lasu. Może się on wam kojarzyć z Nawiedzonym Lasem z Festiwalu Zagubionych, ale w odróżnieniu od niego pokryty jest kwiatami, aby pasował do pory roku, i będzie wymagać od was zmierzenia się z całkiem nowymi niespodziankami. Waszym celem będzie oczyszczenie jak największej liczby pomieszczeń. Im więcej z nich uda się wam oczyścić, tym więcej czasu będziecie mieć na pokonanie 5 różnych bossów i odebranie nagród.Jeśli chcecie walczyć w drużynie, możecie stworzyć ją sami albo skorzystać z pomocy systemu dobierania graczy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zmierzyć się z tym wyzwaniem samodzielnie, musicie jednak pamiętać, że będzie to niezwykle niebezpieczne.


Zdolności i kule

Podczas Ucztowania każdy ze Strażników będzie miał okazję do złamania paru zasad dotyczących wykorzystywania Światła do walki. Gdy odwiedzicie Wieżę po raz pierwszy, Eva Levante wręczy wam tonik ucztującego. Uzupełniajcie swój tonik esencją ucztującego, zabijając bossów w Bujnym Lesie albo wykonując inne aktywności. Istnieją trzy różne rodzaje toników, które skracają odpowiednio czas odnowienia granatów, ataku w walce wręcz i zdolności klasowej. Wybierz odpowiadające ci wzmocnienie i rozpal w sobie ogień.


Im więcej elementów pancerza inauguracyjnego Ucztowania lub wiosennego wzrostu będziecie mieć na sobie, tym skuteczniejszy okaże się tonik. Ten potężny efekt można wykorzystać we wszystkich aktywnościach z wyjątkiem meczów prywatnych. Ucztujący w Tyglu będą jeszcze bardziej niebezpieczni.


Tonik ucztującego to niejedyna rzecz, która sprawi, że wykorzystanie kosmicznej magii stanie się podczas tego wydarzenia znacznie efektywniejsze. Macie teraz okazję na wygenerowanie kuli Światła po dokonaniu precyzyjnego zabójstwa w każdym miejscu w świecie gry. Najlepszą lokalizacją do tworzenia ich w ilościach hurtowych jest Bujny Las, bo to tam właśnie pojawiać się będą najczęściej.


Nagrody

Podczas Ucztowania macie szansę na zdobycie zestawu pancerza inauguracyjnego Ucztowania. Elementy tego zestawu możecie zdobywać, pokonując bossów w Bujnym Lesie. Więcej pokonanych bossów to wyższa szansa na zdobycie nagrody. Eva oferować też będzie pięć tygodniowych zleceń, w których nagrodą jest pancerz inauguracyjny Ucztowania. Każdy element tego zestawu wzmacnia działanie toniku ucztującego.Możecie także zwrócić zdobytą w trakcie wykonywania aktywności esencję ucztującego Evie w zamian za pakiety różnorodnych nagród, w których skład wchodzą m.in. engramy do znalezienia w świecie, rdzenie wzmocnienia i ozdoby na hełm inauguracyjny Ucztowania.

Każda ozdoba będzie zwiększać swoje rozmiary w zależności od tego, ile elementów pancerza inauguracyjnego Ucztowania lub wiosennego wzrostu założycie.

A może potrzeba wam dodatkowej siły ognia? Wykonujcie Triumfy i zanieście esencję ucztującego do Evy, aby otrzymać Arbalest – nowy, egzotyczny kinetyczny karabin fuzyjny. To pierwsza broń tego rodzaju: zadaje dodatkowe obrażenia tarczom przeciwnika.Podwójne engramy


Tak jak w innych niedawnych wydarzeniach, podwojona zostanie liczba uzyskiwanych jasnych engramów. Gracze na maksymalnym poziomie (który jest uzależniony od zawartości, do której mają dostęp) otrzymają zarówno jasny engram, jak i engram Ucztowania za każdym razem, gdy awansują. Engram Ucztowania będzie posiadał listę eliminacji, która zapobiegnie otrzymywaniu duplikatów aż do zdobycia przez gracza wszystkich nowych przedmiotów.

Oto kilka przedmiotów, które udostępnimy:
Pancerz wiosennego wzrostu


Pojawią się również wyjątkowe przedmioty dostępne w pakietach do bezpośredniego zakupu.


Ucztowanie rozpocznie się we wtorek 16 kwietnia.

Ucztowanie zakończy się we wtorek 7 maja.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.