Święto Utraconych – 2018

10 Paź 2018 - Destiny Dev Team

Niech mnie tłoki ścisną, jeśli będziemy się cały dzień rozżalać. Cayde by tego nie chciał. Więc zabawmy się, dobrze? Załóż tę maskę i pokaż wrogom, że nie nas nie złamią” – Amanda Holliday

Dla Strażników śmierć jest zwykle stanem tymczasowym – równie niebezpiecznym i pamiętnym co drzazga w palcu. Nawet gdy Eva Levante zapoznała Wieżę z pochodzącą z Miasta tradycją Święta Utraconych, na początku nie był to czas kontemplacji, tylko radosna celebracja.

Ostatni rok to zmienił. Czerwony Legion zrównał Ostatnie Miasto z ziemią. Niezliczeni Strażnicy polegli w walkach. Pomimo zwycięstw na Merkurym i Marsie, morale w Wieży stoi na niskim poziomie po śmierci legendy: Cayde'a-6. W tym roku nie uniknęliśmy śmierci. Zostanie z nami na dłużej.

Teraz – bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – musimy pamiętać o poległych bliskich i fetować fakt, że żyjemy nadal, by walczyć w ich imieniu. Święto Utraconych zaczyna się we wtorek 16 października dla wszystkich graczy Destiny 2.


Światło w ciemnościNikt nie widział Evy Levante od czasu upadku Miasta. Szkutniczka Amanda Holliday bardzo się stara, by podnieść wszystkich na duchu. Dzięki niej Wieża jest pełna radości, a nasze serca wypełniają wspomnienia, tak te dobre, jak i słodko-gorzkie.


Będziecie mogli zdobyć nowe Triumfy, a Holliday będzie oferować codzienne zlecenia, nagradzane Fragmentami Dusz. Te przedmioty będzie można wymienić na maski Święta Utraconych, jak również legendarny karabin automatyczny Straszna historia.


Lecz chociaż Wieża oświetlona jest upiornymi fioletowymi świecami, za rogiem zawsze czai się coś strasznego.


Strach i przerażenie


W tym roku Święto Utraconych to coś więcej, niż tylko maski. Na krótki czas wszyscy gracze Destiny 2 zostaną zaproszeni do Nawiedzonego Lasu. Strażnicy otrzymali zadanie oczyszczenia go z ghuli i demonów, które się tam panoszą. Dostaniecie 15 minut, aby zajść tak daleko wgłąb Nawiedzonego Lasu, jak to możliwe, i oczyścić go z czekających tam koszmarów. Uważajcie – im głębiej zajdziecie, tym trudniejsze będzie wasze zadanie.


Możecie wskoczyć w mrok samemu, razem ze stworzoną wcześniej drużyną ogniową lub w ramach dobierania graczy, aby dołączyć do walki z innymi Strażnikami.


Dochodzenie

Większość grających w Porzuconych wymierzyła sprawiedliwość za Cayde'a-6. Jednak pod koniec Święta Utraconych trzeba będzie po raz kolejny stanąć na wysokości zadania i pomścić poległego przyjaciela. Mistrz Ives stracił życie. Być może ktoś chciał wyrównać stare rachunki albo stracił panowanie nad sobą, gdy otrzymał Przeprawę na skraj. Cokolwiek sprowokowało wyrządzenie tej krzywdy, trzeba wymierzyć sprawiedliwość.Pogoń za zabójcami mistrza Ivesa odbędzie się w ramach zadania fabularnego, dzięki któremu co tydzień będzie można zdobyć dodatkową potężną nagrodę. Polowanie rozpocznie się we wtorek 30 października.


Podarki dla wszystkich

Poza nagrodami Święta Utraconych od Amandy Holliday i świątecznymi Triumfami, gracze będą zdobywali efemeryczny engram za każde wypełnienie paska PD po osiągnięciu maksymalnego poziomu postaci. Gracze otrzymają ten engram wraz z niezłomnym engramem, co oznacza, że w praktyce gracze będą otrzymywać podwójne jasne engramy w trakcie Święta Utraconych. Gracze mogą również zakupić efemeryczne engramy od Tess Everis w Wieży.


W trakcie wydarzenia Tess będzie również dysponowała nagrodami z efemerycznych engramów w dziale zakupów za jasny pył, co ułatwi sprawę wszystkim, którzy chcą zakupić konkretne przedmioty.Zapraszamy wszystkich Strażników do maskarady połączonej ze strzelaniną. Święto Utraconych zaczyna się we wtorek 6 października i zakończy o godz. 19 UTC+2 we wtorek 6 listopada.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.