Po premierze

28 Sie 2018 - Cozmo_BNG

Już za parę dni ukażą się Destiny 2: Porzuceni, wprowadzając wiele nowych elementów i spore ulepszenia, które odmienią prawie każdy aspekt gry. Powiedzieliśmy już wiele na temat głównych cech i aktualizacji związanych z Porzuconymi, ale przed premierą chcieliśmy jeszcze przekazać wam kilka dodatkowych szczegółów na temat tego, czego możecie się spodziewać później. Aby dodatkowo uzupełnić nasze wypowiedzi, zaprosiliśmy kilku deweloperów, którzy opowiedzą wam o naszych planach – od dzisiejszej aktualizacji 2.0 po nasze plany dotyczące sezonów i przepustki rocznej.Sezon zmian

Destiny 2: Porzuceni to początek nowego sezonu – sezonu bezprawia. Po ukończeniu kampanii, dopadnięciu baronów, znalezieniu ulubionych nowych broni i odkryciu nowych światów i wyzwań, wciąż możecie się spodziewać aktualizacji do gry zawierających nowe aktywności i nagrody. Ukryliśmy też wiele niespodzianek do odkrycia, a poniższy harmonogram i podane informacje nie wyjaśnią wszystkich szczegółów, ale raczej nakreślą ogólny obraz tego, czego możecie się spodziewać.

Po zakończeniu sezonu bezprawia, każdy kolejny trzymiesięczny sezon wprowadzać będzie co miesiąc więcej wrażeń, wydarzeń, nagród i aktywności, większość z których dostępna będzie nieodpłatnie dla każdego gracza Destiny 2.

Przepustka roczna

Przepustka roczna Porzuconych różni się od tradycyjnych rozszerzeń popremierowych Destiny, które udostępnialiśmy w ostatnich latach. Czarna zbrojownia, Dżoker i Penumbra oferować będą szeroki wachlarz zawartości, wliczając to w aktywności i tryby gry końcowej, odkrycia i dynamiczne wyzwania, które wzmagają się, rozwijają w czasie i oferują prestiżowe nagrody.

Zawartość przepustki rocznej udostępniana będzie w ciągu trwania całego roku, współgrając z bezpłatnymi sezonami, aby odświeżać i urozmaicać świat. Każda dodatkowa zawartość: Czarna zbrojownia, Dżoker i Penumbra, dostarcza wiele wrażeń, które rozciągać się będą na cały związany z nimi sezon. Wierzymy, że ogólne wrażenia będą wyraźnie odmienne dla graczy Destiny w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Poniżej znajduje się nasz pierwszy popremierowy harmonogram ery Porzuconych. Zawiera zwięzłą listę tego, czego możecie się spodziewać w nadchodzących tygodniach i tego, co nadejdzie w przyszłych miesiącach. Podkreślamy, że harmonogram nie ma celu zepsucia niespodzianek, ale przedstawić ogólny obraz naszych planów rozwoju Destiny 2 w roku 2.Podobnie do poprzednich harmonogramów, wciąż będziemy was informować o dodatkowych informacjach i zmianach gdy prace nad wspomnianą zawartością zbliżały się będą ku końcowi.

Uważajcie także na nadchodzące informacje o harmonogramie i sezonie bezprawia, a także dalszych wieści o kolejnych sezonach i przepustce rocznej w przyszłych miesiącach. Jak zawsze będziemy uważnie słuchać waszych opinii oraz aktualizować grę z naciskiem na nieprzerwane ulepszenia rozgrywki i wrażeń dla naszej niesamowitej społeczności.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.