Świtanie

14 Gru 2017 - Destiny Dev Team

„Wędrowiec się przebudził. Rozpoczął się nowy Złoty Wiek w historii ludzkości. W tym roku Świtanie będzie wyjątkowe – świętujemy nie tylko nadejście nowego roku, ale i świt czegoś o wiele większego. Bardziej niż zwykle zależy nam, by spotkać się z bliskimi w Wieży, na Farmie oraz w całym systemie, aby wyrazić swoją wdzięczność. Nasze Światło powróciło i rzuca blask na wszystko, co nas otacza”

– Ikora Rey, Czarownica Straży Przedniej

Wesołego Świtania
Na zewnątrz może i jest zimno, ale w powietrzu unosi się specjalny rodzaj ciepła. Rok zbliża się ku końcowi, a Wieża i Farma przystrojone są świątecznymi ozdobami. To czas na uczczenie Światła.
Bitwy na śnieżki
Strażnicy celują do siebie nie tylko z broni. Jak okiem sięgnąć wszędzie leżą sterty śnieżek. W Wieży i na Farmie możesz teraz oznaczać nimi swoich kumpli dla samej radochy. Podczas szturmów atak śnieżką zada wrogowi ogromne obrażenia. Zmroź im krew w żyłach.Mroźna Jatka
Czas rozgrzać się w Tyglu i poprawić sobie krążenie. Jatka powraca, a więc twoje zdolności odnawiać się będą szybciej. Wartość punktów jest podkręcona do granic. Całkowita anarchia – to jest to.


Kamienie milowe zimy
Weź udział w Jatce w Tyglu, zostań legendą szturmów, a nagroda będzie twoja. Co tydzień osiągnij kamień milowy, aby zdobyć engram Świtania. Wczuj się w klimat dzięki nowym przedmiotom użytkowym, dającym bonusy dla wszystkich, z którymi grasz. Jeśli jest konkretny przedmiot Świtania, którego pragniesz, Tess będzie odświeżać swoje wyposażenie co tydzień, aby dać ci możliwość zużycia zapasów jasnego pyłu podczas świątecznych zakupów. Każdego tygodnia podczas tego trzytygodniowego wydarzenia znajdziecie na jej półkach tematyczne wyposażenie egzotyczne Świtania (statki, Dychy, Wróble, emotki), a także każdy z tematycznych elementów pancerza Świtania.Kto daje i zabiera…
Odbierz z bazaru plany podarunkowe Świtania. Zwiedzaj inne światy, aby tworzyć wyjątkowe prezenty dla sprzedawców i wysłanników, których znajdziesz w Wieży i nie tylko. Wręcz szczęśliwemu wybrańcowi prezent i odbierz prezent w zamian. Podczas wydarzenia możesz wymieniać się podarkami każdego dnia.Świtanie rozpoczyna się we wtorek, 19 grudnia.

Świtanie kończy się we wtorek, 9 stycznia.Razem powitajmy Nowy Rok i nowy Złoty Wiek.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.