Wczytywanie danych Destiny...
Zweryfikuj swój e-mail, by odblokować wyjątkowe nagrody i funkcje. Sprawdź ustawienia poczty.
FEB 22 – MAY 24, 2022

GRAJ TERAZ

NADSZEDŁ

Odrodzeni

S16

Fabuła

Królowa-Wiedźma skradła Światło. Jej armia Roju szarżuje przez pole bitwy, napierając na wasze pancerze, lecz w końcu ugina się pod mocą waszej drużyny ogniowej. Duchy pokonanych przeciwników unoszą się bezgłośnie, zapowiadając niekończącą się bitwę. W zaledwie kilka chwil, zbyt krótkich, by złapać oddech, horda odradza się i atakuje ponownie.

Uważajcie na siebie, Strażnicy.

Walka o Światło

S16

Fabuła

Uzbrojeni w technologię tłumiącą Światło, którą podzieliła się z nami cesarzowa Caiatl, stawimy czoła rosnącej armii Królowej-Wiedźmy. I na przekór wszystkiemu odniesiemy zwycięstwo. Bo choć Świetlisty szczep może powstać, Strażnicy nigdy nie upadają.

Wojna psioniczna

S16

Aktywności

add

AKTYWNOŚĆ Z DOBIERANIEM GRACZY

Pola bitewne PsiOps

add

TECHNOLOGIA TŁUMIĄCA ŚWIATŁO

Włócznia synaptyczna

BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH GRACZY

Zawody Strażników
3–24 maja

S16

Wydarzenia

W Wieży powiewają chorągwie, a Strażnicy powracają ze świata tronowego, gotowi zamienić swoje przemoknięte na bagnach buty na chwałę i złoto. Tytani, Czarownicy i Łowcy – która klasa zajmie pierwsze miejsce na podium? Niech rozpoczną się zawody.

Zawody Strażników 2022 – zwiastun

Dla chwały

Rozgrzej się, wzmocnij, a następnie przejdź do playlisty szturmów w trybie rywalizacji, aby zdobyć medale i osiągnąć najlepsze wyniki tygodnia. Możesz także brać udział w różnorodnych aktywnościach, aby zdobyć punkty dla najlepszej klasy. Swojej klasy.

Dla złota

Zdobądź nowy legendarny PM, egzotyczny statek, przedmioty kosmetyczne i więcej. A jeśli wciąż szukasz idealnego stroju na Ceremonię Zamknięcia, wstąp do Eververse, aby przyjrzeć się lśniącym ubiorom Zawodów Strażników.

Metalowe medale

Pojazd słynący ze swoich porywających podróży w czasie i przestrzeni, zawsze na kursie kolizyjnym z podobnymi pojazdami. Zasilcie go uroczystym napojem i mocno się trzymajcie.

A może wolicie wysublimowaną elegancję zamkniętą w ponadczasowym medalu, który reprezentuje umiejętności Strażnika i ducha honorowej rywalizacji?

Odblokujcie oba przedmioty w Nagrodach Bungie.

BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH GRACZY

Próżnia 3.0

S16

Światło

Dzięki całkowicie przeprojektowanej podklasie próżniowej gracze mogą teraz wykorzystać moc systemu aspektów i fragmentów, który został wprowadzony do gry wraz ze stazą, aby jeszcze bardziej spersonalizować swoich próżniowych Strażników. Aby uzbroić nieznane. Aby spojrzeć w Próżnię.

Tytan

Ochronna tarcza całej drużyny. Twórz ochronne pola, aby odpierać wściekłe ataki lub odważnie stanąć na czele szarży z tarczą w ręku, niszcząc wszystkich, którzy staną ci na drodze.

Łowca

Mistrz skradania i poruszania się. Zniknij po wykonaniu uniku, zastawiaj pułapki, by dezorientować przeciwników i wykonuj niespodziewane i śmiertelnie precyzyjne ataki.

Czarownik

Stróż odwiecznych tajemnic. Szybuj przez pola bitwy, lecząc sojuszników i siejąc spustoszenie pośród swoich wrogów z niewielkim wsparciem z ziejącej próżni czasoprzestrzeni.

Stań się Odrodzonym

S16

Nagrody

Zatriumfuj nad siłami Królowej-Wiedźmy, zdobądź sezonowy tytuł i odblokuj przypinkę kolekcjonerską z limitowanej edycji Nagród Bungie.

Powstań, Strażniku

S16

Sprzęt

Przepustka sezonowa

S16

Przepustka sezonowa

Sprzęt, PD i nagrody! Kup przepustkę sezonową i natychmiast odblokuj nowy egzotyczny karabin maszynowy Wielka uwertura. Oprócz tego dostaniesz dopalacz PD, który przyspieszy odblokowywanie rang sezonowych i ścieżki nagród.

Egzotyczny karabin maszynowy

Na pytanie: „Ile powinien wystrzelić pocisków?” szybko padła odpowiedź: „Tak”.

Uniwersalne zdobienia

Zbierz nowy sezonowy zestaw i udowodnij, że można polować na Świetlisty Rój na bagnach, dobrze wyglądając.

Wzmocnione postępy

Ponad 100 nagród, w tym dopalacze PD, egzotyczne engramy, materiały ulepszające, przedmioty kosmetyczne i więcej.

Pakiet srebra

S16

Pakiet

Kup pakiet srebra Sezonu Odrodzonych i otrzymaj emotkę „Mentalna manifestacja” wraz z 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które możesz wydać na zakup sezonów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko! Odwiedź zakładkę „Sezony” w grze, aby wykorzystać srebro i kupić Sezon Odrodzonych. Aby odblokować swoją nową emotkę, porozmawiaj z mistrzem Rahoolem w Wieży.

KUP TERAZ

Jednorazowa oferta zakupu dostępna w trakcie Sezonu Odrodzonych. Srebro to wewnętrzna waluta gry, którą można wykorzystać w sklepie Eververse.
Oferta nie zawiera Sezonu Odrodzonych.

KUP TERAZ

Dowiedz się więcej

S16

Linki

AKTYWNOŚĆ Z DOBIERANIEM GRACZY

Pola bitewne PsiOps

Walcz z armią Królowej-Wiedźmy w różnych miejscach docelowych. Przedrzyj się przez hordę, aby dostać się do poruczników Roju i zatrzymać to, co wydaje się nie do powstrzymania.

TECHNOLOGIA TŁUMIĄCA ŚWIATŁO

Włócznia synaptyczna

Odblokuj modyfikacje, aby spersonalizować swój styl walki i skorzystaj z włóczni tłumiącej Światło, aby zbadać umysły Strażników Roju Królowej-Wiedźmy.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia możliwie najlepszej jakości usługi. Korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności
close