10 listopada rozpoczniemy odkładanie zawartości Destiny do przechowalni. Niektóre miejsca docelowe zostaną zastąpione nowymi lokalizacjami. Kliknij, aby dowiedzie się więcej.close

Gra Destiny 2 na PC została przeniesiona na Steam

Przenieś swoje konto Destiny 2 na Battle.net do serwisu Steam.

ROZPOCZNIJ PRZENOSZENIE

F.A.Q.

Wiemy, że możesz mieć znacznie więcej pytań dotyczących przeprowadzki na Steam. Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji Fora pomocy.

WAŻNA AKTUALIZACJA

Wstępna migracja na PC została ukończona, Destiny 2 jest gotowe na premierę na Steam. Gracze na PC, którzy nie widzą swoich Strażników, srebra lub licencji na Steamie po zakończeniu prac serwisowych 1 października o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego, powinni dokonać ręcznej migracji. Gracze mogą rozpocząć ten proces, klikając przycisk na górze strony.

Które z zakupów dokonanych w Destiny 2 zostaną przeniesione z Battle.net na Steam?

Przeprowadzka z Battle.net na Steam będzie jednorazowym transferem WSZYSTKICH zawartości Destiny 2 posiadanych przez gracza. Obejmie ona konta gracza, grę Destiny 2, dodatki, srebro, przepustkę roczną itd.

Czy kody Battle.net wykorzystane po migracji na PC zostaną przeniesione na Steam?

Nie. Wszystkie posiadane kody do Destiny 2 na Battle.net TRZEBA wykorzystać na koncie Battle.net przed dokonaniem migracji na PC. Migracja na PC jest procesem jednorazowym i nie można jej powtórzyć dla nowych licencji. W celu uzyskania informacji na temat wykorzystywania kodów Battle.net gracze powinni zapoznać się z artykułem Jak Aktywować Kody w bazie wiedzy Blizzard.

Czy gracze mogą zamówić w przedsprzedaży Twierdzę Cieni na Steam już teraz i połączyć konta, aby później dokonać przeprowadzki?

Tak. Gracze mogą dokonać zakupu Destiny 2: Twierdza Cieni na stronie produktu na Steam już teraz. 20 sierpnia, zaprosimy graczy PC do powrotu na tę stronę, aby rozpocząć proces pozwiązywania ich kont na Battle.net Blizzard i Steam w celu ułatwienia przeniesienia zawartości 1 października.

Co znajdzie się na Steam 1 października?

Obecni gracze Destiny 2 na PC będą mogli kontynuować swoją przygodę w kolejnym rozdziale gry Destiny 2: Twierdza Cieni. Nowi gracze będą mogli postawić pierwsze kroki w tym świecie w dodatku Destiny 2: Nowe Światło.

Co jeśli nie przeniosę swoich Strażników na Steam?

Niestety, gra Destiny nie będzie dostępna na Battle.net na Blizzard po 1 października. Mamy nadzieję, że podążysz za nami do naszego nowego domu, aby kontynuować swoją podróż. Bez ciebie to już nie byłoby to samo.

Co stanie się z moją listą znajomych na Battle.net?

Pozostanie ona na Battle.net. Nie możemy przenieść danych kontaktowych na Steam. Poza tym każdy i tak ma prawdopodobnie inna nazwę na każdej z platform.

Czy 21 sierpnia będzie można grać na PC korzystając z Battle.net?

Tak. Battle.net będzie obsługiwało grę Destiny 2 do 1 października. Jeśli po tym czasie będziecie chcieli kontynuować grę w Destiny 2 na PC, będziecie musieli przenieść swoich Strażników na Steam.

Co stanie się z naszymi nazwami w grze na PC po opuszczeniu Battle.net?

Wasze nazwy na Steam będą nazwami, które wybierzecie na Steam, tak jak ma to miejsce w przypadku większości innych gier na Steam.

Jest 1 października, a moi Strażnicy, srebro i licencje nie zostały przeniesione na Steam, co mam zrobić?

Gracze na PC, którzy nie widzą swoich Strażników, srebra lub licencji na Steamie po zakończeniu prac serwisowych 1 października o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego, powinni dokonać ręcznej migracji. Gracze mogą rozpocząć ten proces, klikając przycisk na górze strony.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia możliwie najlepszej jakości usługi. Korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności
close