Karmazynowe Dni 2019

7 Lut 2019 - Cozmo_BNG

„Słyszycie to? Miłość wzywa. A gdy miłość wzywa, kto z nas potrafi odmówić?” – lord Shaxx

Karmazynowe Dni powracają we wtorek, 12 lutego. Tegoroczne wydarzenie będzie podobne do tego sprzed roku, ale wprowadziliśmy kilka zmian i dodaliśmy nowe nagrody.

Karmazynowe Dwójki to playlista 2 na 2 w Tyglu, będąca gwoździem programu tego wydarzenia. Scenariusz walki opierać się będzie na Starciu 2 na 2, z turowym zwrotem akcji. Pozostańcie blisko siebie, a wasze zdolności będą się odnawiać szybciej. Oddalcie się od siebie za bardzo, a przeciwnicy otrzymają znaczniki, prowadzące do miejsca, w którym się znajdujecie. Jeśli nie będziecie mogli znaleźć partnera, nie martwcie się – pobawimy się w swatkę i kogoś wam dobierzemy. Na osłodę na czas trwania wydarzenia dodamy premię Waleczności podczas weekendu wydarzenia. Premia Waleczności dostępna będzie od 15 do 19 lutego w Karmazynowych Dwójkach i innych trybach Tygla.Rozpocznijcie wydarzenie, rozmawiając z lordem Shaxxem w Wieży. Wręczy wam emblemat „Ogień Karmazynowych Dni”. Będzie miał dla was Karmazynowe zlecenia. Tygiel to nie wasza bajka? Zlecenia będą dotyczyć aktywności zarówno w PvE, jak i w PvP. Dostępne będą cztery codzienne zlecenia oraz jedno cotygodniowe zlecenie, które wymaga ukończenia nocnego szturmu w parze.


Nagrody


W zeszłym roku dostępny był cały zestaw nagród za kończenie określonych aktywności. Nagrody powracają, ale sposób ich zdobywania się zmienił. Shaxx będzie rozdawał słodkie serca za kończenie meczy Karmazynowych Dwójek i wykonywanie Karmazynowych zleceń. Zdobyte serca można wymienić na nagrody.

Część graczy może posiadać już niektóre lub wszystkie nagrody z poprzedniego roku, więc dodaliśmy dwie nowe nagrody do zdobycia.

Podobnie jak w przypadku Strasznej historii podczas Święta Utraconych, w trakcie Karmazynowych Dni dostępna będzie broń na najwyższym poziomie mocy. Shaxx będzie oferować graczom nowy łuk, „Przysięga”, w zamian za słodkie serca.


Przysięga jest już ulepszona do poziomu mistrzowskiego. Jest to pierwszy łuk dostępny dla wszystkich graczy Destiny 2 – dla posiadaczy Porzuconych będzie mieć 650 poziom mocy. Tak wygląda w akcji.


Podczas gry w Karmazynowe Dwójki będziecie zdobywać 7 słodkich serc za każde zwycięstwo i 5 za każdą przegraną. Każde codzienne zlecenie da wam 15 serc, a cotygodniowe zlecenie ukończenia szturmu nocnego w parze – 75! Poniżej lista nagród Shaxxa i liczba słodkich serc potrzebna do ich zdobycia:

Legendarna obudowa Ducha Tirastrella – 25
Egzotyczny Wróbel Niezrażony – 50
Legendarny łuk Przysięga – 100
Ozdoba Cewki z Wardcliff – 125
Legendarna emotka Imponujący taniec – 150
Dar dobroci serca – 15

Jeśli szukacie sposobu na spożytkowanie nadmiaru serc, Shaxx będzie wymieniać je na Dary dobroci serca, które dadzą wam szansę na uzyskanie rdzeni wzmocnienia, broni, modyfikacji, sprzętu i zasobów.

To nie wszystko. Oprócz tych nagród dostępne będą Triumfy Karmazynowych Dni. Nie chcemy zepsuć niespodzianki, więc nie przedstawimy wam tych Triumfów, ale pokażemy wam nagrodę za ukończenie ich wszystkich.

Jeśli ukończycie wszystkie Triumfy Karmazynowych Dni, zdobędziecie Cukierkową obudowę Ducha.


Więcej informacji znaleźć można w Poradniku dotyczącym Karmazynowych Dni na stronie help.bungie.net.

Podwójne engramy


Podwójne engramy powracają. Do każdego zdobytego jasnego engramu dodawany będzie karmazynowy engram. Karmazynowe engramy będą też dostępne do kupienia za srebro. Zawartość engramu nie zmieniła się, więc jeśli nie zdobyliście wszystkiego w poprzednim roku lub dopiero zaczynacie przygodę w Destiny, macie szansę zebrać kilka przedmiotów.


Emotka Maleńki łuk i ozdoba Przysięgi „Postrzelone serce” będą dostępne do bezpośredniego kupna w pakietach Eververse.
Karmazynowe Dni rozpoczną się w przyszły wtorek, 12 lutego, i potrwają do cotygodniowego resetu 19 lutego o 18:00 czasu środkowoeuropejskiego. Zacznijcie szukać partnera, który będzie waszą Karmazynową Więzią i przygotujcie się na tydzień pełen serc, słodyczy i radości.


Wyraz miłości


Wraz z legendarnym łukiem „Przysięga” od lorda Shaxxa gracze dostaną kod zniżkowy do odblokowania bluzy z kapturem „Przysięga” do kupienia na stronie Nagród Bungie.

Do każdego zakupu załączana jest przypinka Fundacji Bungie, a za każdą przypinkę sprzedaną podczas Karmazynowych Dni Sklep Bungie przekaże 7$ w imieniu gracza bezpośrednio do Fundacji Bungie na cele inicjatywy Make-A-Wish.Zezwólcie na otrzymywanie powiadomień na stronie Bungie.net, żeby otrzymać swój kod zniżkowy. Z tej oferty Nagród Bungie można skorzystać do 19 lutego, do 18:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.