arrow_back_ios

Wstecz

Destiny 2
Królowa-Wiedźma
DODATEK ROKU 5.
DOSTĘPNE JUŻ TERAZ

DOSTĘPNE NA:

play_arrow
Destiny 2: Królowa-Wiedźma – zwiastun premierowy
ODZYSKAJ ŚWIATŁO
Siostra Kształtów, Pogromczyni Miecza, Savathûn. Królowa-Wiedźma czeka na tych, którzy pragną zrozumieć jej niewytłumaczalną kontrolę nad Światłem. Jej żołnierze – ośmieleni mocą, której nigdy wcześniej nie posiali – mają nowy cel. Dalej, Strażniku. Wkrocz do świata tronowego, weź udział w najlepszej jak do tej pory kampanii i odbierz Światło.
Informacje o dodatku
ŚWIAT TRONOWY
W spaczonej krainie, świecie tronowym Savathûn, równowaga mocy może zostać łatwo zaburzona. Od jej lśniącego pałacu po najmroczniejsze bagna można tu znaleźć wszystko, co ukrywa.
Tworzenie broni
Opanuj nowy system tworzenia broni i twórz niestandardowe egzemplarze dzięki unikatowym kombinacjom modyfikacji, barw i puli zaawansowanych statystyk. W walce z boginią dozwolone są wszelkie ruchy.
Glewia
Przygoda z tym nowym rodzajem broni rozpoczyna się przy relikcie. Po doprowadzeniu jej do perfekcji, naucz się posługiwać glewią, aby wykonywać potężne kombinacje wręcz, zadawać ataki pociskami i korzystać z energetycznych tarcz.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.