arrow_back_ios

Wstecz

GRAJ ZA DARMO
DESTINY 2
error
  • Aby zagrać w Destiny 2, nie musisz niczego kupować.
  • Na zdjęciach mogą znajdować się przedmioty, które nie są obecnie dostępne w grze. 
ZOSTAŃ LEGENDĄ
ZACZNIJ JUŻ TERAZ

DOSTĘPNE NA:

OGROMNY WSZECHŚWIAT
Dołącz do milionów graczy w nieustannie ewoluującym świecie gry MMO akcji pełnej złoczyńców rywalizujących o władzę i stojących na ich drodze bohaterów Światła. Wcielając się w Strażnika, pokonaj wrogów przy pomocy niesamowitych zdolności i stwórz arsenał potężnej broni walcząc o przyszłość ludzkości. 
INFORMACJE O PRODUKCIE
BEZKONKURENCYJNA AKCJA
Doświadcz intensywnej walki w pierwszoosobowej strzelance z najlepszą mechaniką w swojej klasie. Tysiące broni, z których każda odznacza się wyjątkowym wyglądem, brzmieniem i dostarcza unikalnych doznań. Przeżyj oszałamiające chwile dzięki gwałtownym akcjom w powietrzu, stylowym ciosom kończącym oraz niszczycielskim superzdolnościom.
TWÓJ STRAŻNIK, TWÓJ STYL
Tytani Łowcy Czarownicy Spersonalizuj swoją postać dzięki licznym podklasom, potężnym superzdolnościom i niepowtarzalnym elementom egzotycznego sprzętu. Jesteś Strażnikiem Światła i gdziekolwiek pójdziesz, tam zniknie Ciemność.
GRAJ PO SWOJEMU
Eksploruj Układ Słoneczny jako samotny wilk lub dołącz do drużyny ogniowej i bierz udział w przygodach wymagających współpracy. Dynamiczny tryb PvP umożliwi ci zmierzenie się z innymi Strażnikami w intensywnych walkach, które będą sprawdzianem twoich strategii, refleksu i umiejętności pracy zespołowej. Niezależnie od tego, który styl gry wybierzesz, czekają na ciebie wspaniałe, potężne nagrody.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.