arrow_back_ios

Wstecz

Destiny 2
Klasyczna kolekcja (2023)
PAKIET ZAWARTOŚCI DESTINY 2
KRÓLOWA-WIEDŹMA, POZA ŚWIATŁEM I TWIERDZA CIENI

DOSTĘPNE NA:

Odkryj swoje dziedzictwo
Poznaj widowiskową historię w nieustannie zmieniającym się uniwersum. Klasyczna kolekcja 2023 zapewni ci dostęp do trzech kampanii, tworzenia broni, mocy stazy i nie tylko. W niniejszym pakiecie zawartości znajdują się standardowe edycje dodatków Królowa-Wiedźma, Poza Światłem oraz Twierdza Cieni.

  • Jednorazowa oferta zakupu.
Szczegóły kolekcji
KRÓLOWA-WIEDŹMA
Królowa-Wiedźma czeka na tych, którzy pragną zrozumieć jej niewytłumaczalną kontrolę nad Światłem. Jej żołnierze – ośmieleni mocą, której nigdy wcześniej nie posiali – mają nowy cel. Dalej, Strażniku. Wkrocz do jej świata tronowego i odbierz Światło.
POZA ŚWIATŁEM
Z pradawnych Piramid unoszących się nad zamarzniętą Europą zrodziła się nowa moc, a pod nimi powstało mroczne imperium. W Destiny 2: Poza Światłem musisz za wszelką cenę zniszczyć imperium, nawet z pomocą samej Ciemności.
TWIERDZA CIENI
Podczas gdy bohaterowie Ostatniego Miasta kierują swoją uwagę na niezbadane obszary naszej galaktyki, pod powierzchnią Księżyca ze snu wybudziły się nowe Koszmary. Dołącz do Eris Morn na Księżycu i staw czoło ogromnemu złu, którego nie jest ona w stanie pojąć.
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.