24 SIE – 22 LUT 2022
play_arrow
play_arrow

ZWIASTUN ROZGRYWKI

GRAJ TERAZ

Powrót

S15

Fabuła

Mara Sov, królowa przebudzonych. Powiedzieć, że wiele się wydarzyło podczas jej nieobecności, byłoby niedomówieniem. Jej brat, ostatnio widziany martwy, przechadza się wśród Strażników, nosząc nowe imię. Siły Xivu Arath zbierają się w cieniu Czarnej Floty, a Savathûn okazuje się stać za Bezkresną Nocą.

I tak oto teraz, w blasku długo wyczekiwanego słońca Mara Sov powraca do Śniącego Miasta i prosi o audiencję u Królowej-Wiedźmy.

Savathûn, Królowa-Wiedźma

S15

Fabuła

Siostra Xivu Arath i Oryksa; ta rodzina bogów przez wieki stanowiła wyzwanie dla ludzkości. To Savathûn przeciwstawiła się Czarnej Flocie, pomimo iż poróżniło ją to z siostrą. Choć jej motywy pozostają niejasne, związek Savathûn z Bezkresną Nocą wymaga wyjaśnień.

Otwierają się wrota

Echo buzującej energii rozchodzi się po OKOP-ie, gdy w nowo powstałym skrzydle przebudzonych pojawia się ciemny portal. Naucz się posługiwać znalezionymi tutaj narzędziami i zatrzyj granicę pomiędzy technologią a magią.

Ocal zagubione przebudzone

S15

Aktywności

add

6-OSOBOWA AKTYWNOŚĆ Z DOBIERANIEM GRACZY

Astralne dostrojenie

add

COTYGODNIOWA MISJA

Rozbita Kraina

ZADANIE Z EGZOTYCZNĄ BRONIĄ

Berło Agera

S15

Egzotyczne zadanie

Broń o wielkiej mocy, skrywana przez Marę Sov dla jej brata Uldrena. Ręce, w których spoczywa Berło Agera są w posiadaniu kluczy do tych obszarów Rozbitej Krainy, które były wcześniej niedostępne. Przełam sieć zabezpieczeń przebudzonych i dotrzyj do egzotycznej broni, nim trafi w niepowołane ręce.

play_arrow

Egzotyczne zadanie z Berłem Agera – zwiastun

Gra międzyplatformowa

Graj z i przeciwko innym Strażnikom w całym Układzie Słonecznym bez względu na platformę. Ruszyła rozgrywka międzyplatformowa za darmo dla wszystkich graczy.

Oręż

S15

Sprzęt

Przepustka sezonowa

S15

Sprzęt

Sprzęt, PD, nagrody! Kup przepustkę sezonową i natychmiast odblokuj nowy egzotyczny liniowy karabin fuzyjny. Oprócz tego dostaniesz dopalacz PD, który przyspieszy odblokowywanie rang sezonowych i ścieżki nagród.

Egzotyczny liniowy karabin fuzyjny

Działo Lorentza wykorzystuje zaawansowane namierzanie i precyzyjną telemetrię, aby idealnie rozmieścić implozje.

Kompas trasera

Zwiększ swoją moc i odkryj nowe konfiguracje sprzętu, zdobywając sezonowe modyfikacje, aby spersonalizować swój styl gry.

Uniwersalne zdobienia

Zbieraj nowe uniwersalne zdobienia Sezonu Zagubionych, aby być na bieżąco z trendami w Ostatnim Mieście.

BEZPŁATNE NAGRODY SEZONOWE

arrow_left
arrow_right

NAGRODY PRZEPUSTKI SEZONOWEJ

Posiadacze przepustki sezonowej

Za darmo dla wszystkich

Ścieżka nagród sezonowych
Wszystkie nagrody
Bezpłatne nagrody
Sezonowy sprzęt i pancerze
SPRAWDŹ
Wybrany sprzęt i pancerze
Sezonowe wyzwania
SPRAWDŹ
Wybrane wyzwania
Artefakt sezonowy i modyfikacje
SPRAWDŹ
SPRAWDŹ
Wydarzenie: Święto Utraconych
SPRAWDŹ
SPRAWDŹ
Wydarzenie: Świtanie
SPRAWDŹ
SPRAWDŹ
Wydarzenie: Chwile Triumfu
SPRAWDŹ
SPRAWDŹ
Gra międzyplatformowa
SPRAWDŹ
SPRAWDŹ
6-osobowa aktywność z dobieraniem graczy: Astralne dostrojenie
SPRAWDŹ
Bezpłatna wersja próbna*
Cotygodniowa misja: Rozbita Kraina
SPRAWDŹ
Zadanie z egzotyczną bronią
SPRAWDŹ
Natychmiast odblokowany egzotyczny liniowy karabin fuzyjny
SPRAWDŹ

*Bezpłatna wersja próbna Astralnego dostrojenia umożliwia osobom, które nie posiadają przepustki sezonowej, jednorazowe rozegranie tej aktywności.

add

Kalendarz

Pakiet srebra

S15

Pakiet srebra

Kup pakiet srebra Sezonu Zagubionych i otrzymaj legendarną emotkę „Taniec-machaniec” wraz z 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które możesz wydać na zakup sezonów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko! Odwiedź zakładkę Sezony w grze, aby wydać srebro i kupić Sezon Zagubionych. Aby odblokować swoją nową emotkę, porozmawiaj z mistrzem Rahoolem w Wieży.

Kup teraz

Jednorazowa oferta zakupu dostępna w trakcie Sezonu Zagubionych. Srebro to wewnętrzna waluta gry, którą można wykorzystać w sklepie Eververse.

Oferta nie zawiera Sezonu Zagubionych.

Multimedia

S15

Multimedia

Dowiedz się więcej

S15

Linki

COTYGODNIOWA MISJA

Rozbita Kraina

Wytyczaj drogi poprzez Rozbitą Krainę w poszukiwaniu zagubionych technowiedźm Mary Sov. Ocal je i wykorzystaj ich moc, aby ujrzeć tę tajemniczą krainę w nowym świetle i dotrzeć do tego, co nieosiągalne.

6-OSOBOWA AKTYWNOŚĆ Z DOBIERANIEM GRACZY

Astralne dostrojenie

Tchnij życie w uśpioną technologię przebudzonych i zatriumfuj nad tymi, którzy boją się Światła. Dostrój sieć linii geomantycznych i wytycz drogę, dzięki której wydostaniesz zagubione technowiedźmy Mary Sov z Rozbitej Krainy.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia możliwie najlepszej jakości usługi. Korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności
close