28 lutego – 22 maja 2023

Staw opór i nie pozwól na nasz koniec

S20

Fabuła

Po ataku na Wędrowca Straż Przednia wzywa swoich najbliższych sojuszników. Strażnicy muszą opanować potężne moce przebudzonych, aby powstrzymać nadciągający Legion Cienia i dowieść swojej wartości jako Gwardia Królowej.

AKTYWNOŚĆ

Pola bitewne Oporu

Obejdź zabezpieczenia Legionu Cienia w nowej 3-osobowej aktywności z dobieraniem graczy, dostając się na posterunki poprzez Sferę Wstąpienia. Wejdź w otchłań i uratuj uwięzionych sojuszników, przeprowadzając rytuały, które zapewnią im drogę do bezpieczeństwa.

EGZOTYCZNA MISJA

Zmienna

Z sieci Weksów dobiega zniekształcona wiadomość. Udaj się w głąb, podążaj za wskazówkami i walcz z bezlitosnym wrogiem, aby odkryć źródło tego tajemniczego sygnału. Współpracuj z Mithraxem, aby poznać tajemnice tej sieci, a być może uda ci się zdobyć egzotyczną glewię z legend.

EGZOTYCZNA BROŃ

Wekskalibur

Szybki i zwinny. Ten pogromca smoków rozproszy twoich wrogów. A jeśli zdołają się pozbierać i dotrzeć do rąk władającym Wekskaliburem, nic im to nie da – natrafią na krawędź twego ostrza i próżniowy pancerz chroniący ciebie i twoich sojuszników.

BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH GRACZY

Zawody Strażników 2023
2–23 maja 2023 r.

Tegoroczne wydarzenie będzie się odbywać w neonowym stylu Neomuny. Przed nami zabawa najwyższej jakości. Podążajcie za fajerwerkami do Wieży, w której Tytani, Łowcy i Czarownicy – każda klasa ma na koncie po jednym zwycięstwie – spróbują przejść do historii, zdobywając złoto po raz drugi.

Wybierz swoją drużynę i niech rozpoczną się Zawody!

Obejrzyj zwiastun Zawodów Strażników

Wydarzenia

Weź udział w aktywnościach z playlisty szturmów podczas Zawodów Strażników, dobieraniu graczy na podstawie roli i wróć do trybu Supremacji.

Zdobienia

Pokaż dumę ze swojej klasy dzięki zestawom uniwersalnych zdobień z Zawodów Strażników (dostępne w sklepie Eververse).

Nagrody

Zrealizuj aktywności z karty pretendenta, zdobądź medaliony i zbierz nowe nagrody takie jak karabin zwiadowczy Taraksippos.

NOWE NAGRODY I WYZWANIA Karta wydarzenia

Nowe wyzwania w ramach wydarzenia, pieczęć do ukończenia i unikatowe nagrody do zdobycia! Graj za darmo lub ulepsz swoją kartę, aby natychmiast odblokować nową emotkę, Wróbla, barwy i zacząć zbierać więcej nagród w wydarzeniu.

Odbierz swoją kartę wydarzenia w zakładce Zadania w grze.

Nagrody Bungie

Twoje zwycięstwo jest nieuniknione. Ty to wiesz, my to wiemy, pozostałe dwie klasy też to wiedzą. Teraz musisz tylko wskoczyć z gracją na podium i zabrać nagrody do domu.
Odblokuj medal Zawodów Strażników, przypinkę z tytułem Mistrza lub Mistrzyni oraz proporzec z Zawodami Strażników. Do każdego z nich dołączony jest emblemat Nieposkromiona jedność. Dowiedz się więcej.

Hoplita Królowej

S20

Sprzęt

Przepustka sezonowa

S20

Przepustka sezonowa

Sprzęt, PD i nagrody! Kup przepustkę sezonową i natychmiast odblokuj nowy egzotyczny łuk. Oprócz tego dostaniesz dopalacz PD, który przyspieszy odblokowywanie rang sezonowych i ścieżki nagród.

Egzotyczny łuk

Dodaj katalizator oraz zdobienie setnej rangi do Krzywej gołoledzi i drżyj w oczekiwaniu na swoją precyzję.

Uniwersalne zdobienia

Spraw, aby zainspirowani twoim oporem Strażnicy mieli z tego dnia piękne wspomnienia.

Wzmocnione postępy

Ponad 100 nagród, w tym dopalacze PD, egzotyczne engramy, materiały ulepszające, przedmioty kosmetyczne i więcej.

Zdobywaj ekskluzywne nagrody, dzięki którym będziesz się wyróżniać zarówno w grze, jak i w prawdziwym świecie. Dowiedz się więcej.

BEZPŁATNE NAGRODY SEZONOWE

NAGRODY PRZEPUSTKI SEZONOWEJ

Posiadacze przepustki sezonowej

Za darmo dla wszystkich

Natychmiastowe odblokowanie egzotycznej broni
done
Aktywność sezonowa: Pola bitewne Oporu
done
Bezpłatna wersja próbna*
Sezonowa fabuła
done
Ścieżka nagród sezonowych
Wszystkie nagrody
Bezpłatne nagrody
Sezonowy sprzęt i pancerze
done
Wybrany sprzęt i pancerze
Sezonowe wyzwania
done
Wybrane wyzwania
Artefakt sezonowy i modyfikacje
done
done
Egzotyczna misja
done

*Bezpłatna wersja próbna Pól bitewne Oporu umożliwia osobom, które nie posiadają przepustki sezonowej, jednorazowe rozegranie tej aktywności.

Pakiet srebra

S20

Pakiet

Kup pakiet srebra Sezonu Oporu i otrzymaj nową legendarną emotkę z 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które możesz wydać na zakup sezonów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko! Odwiedź zakładkę „Sezony” w grze, aby wykorzystać srebro i kupić Sezon Oporu. Aby odblokować swoją nową emotkę, porozmawiaj z mistrzem Rahoolem w Wieży.

KUP TERAZ

Jednorazowa oferta zakupu dostępna w trakcie Sezonu Oporu. Srebro to wewnętrzna waluta gry, którą można wykorzystać w sklepie Eververse. Oferta nie zawiera Sezonu Oporu.

Multimedia

Zrzuty ekranu
Zwiastuny
Tapety
Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.