6 LIP – 3 SIE, 2021

BEZPŁATNE WYDARZENIE DLA WSZYSTKICH GRACZY DESTINY 2

WYDARZENIE
ŚLADAMI LEGEND

Ostatnie Miasto ludzkości nie powstało z żelaza i kamienia, lecz heroizmu i odwagi. Dołączcie do innych Strażników i pamiętajcie o tych, którzy stanęli w obronie naszego domu. Eva Levante czeka na was w Wieży z wyrazami wdzięczności i obietnicą świętowania.

AKTYWNOŚCI
WYSPY W NIEBIOSACH

Dołączcie do drużyn ogniowych wysokich lotów, szybując po Europejskiej Strefie Powietrznej w poszukiwaniu chwały i skarbów. Nic was nie powstrzyma przed pokonaniem bossów i otwieraniem skrytek. Nic… poza czasem. Pospieszcie się, Strażnicy!

PANCERZ
ROZŚWIETLCIE NOC

Zdobądźcie pancerz Przesilenia dla danej klasy i poprawcie jego jakość, podejmując się ryzykownych zadań. Po pełnym ulepszeniu blask tego legendarnego pancerza poprowadzi waszą drużynę nawet przez najciemniejszą noc.

ROZGRYWKA
REFRAKCJA

Każdego dnia będziecie musieli dopasować swoje ataki do żywiołu dnia, aby naładować jeden z czterech unikatowych wzmocnień żywiołów. W dniach Pryzmatu możliwe jest naładowanie wszystkich czterech wzmocnień, ale aktywować można tylko jedno na raz. Wybierajcie swoje podklasy z rozwagą.

NAGRODY
MIGOT I SZLACHETNOŚĆ

Choć blask pancerzy Przesilenia przykuwa uwagę, nie jest jedyną nagrodą do zdobycia. Do odblokowania są także: legendarna strzelba, nowa egzotyczna obudowa Ducha, nowy emblemat i mnóstwo pakietów Przesilenia.

WYSTRÓJCIE SIĘ NA PRZESILENIE

Zacznijcie świętować, zdobywając nowy emblemat za ukończenie wprowadzającej przygody. Później zdobądźcie ostatni zestaw pancerza Przesilenia, aby odblokować ofertę zakupu ekskluzywnej koszulki Przesilenia Bohaterów 2021.

EVERVERSE
NIECH ZABŁYŚNIE

Zmieńcie wygląd dowolnego legendarnego pancerza dzięki uniwersalnym zdobieniom, których blask jest dopasowany do waszej podklasy – dostępne za srebro i jasny pył! Do zebrania są też nowe statki, Wróble i atrakcyjne przedmioty kosmetyczne.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.