KUP TERAZ

Odkryj stazę

Czarownik

Władca cieni

Czarownik

Władca cieni

Kostur pokrył moje ręce szronem, a pieśń rozbrzmiewała we wnętrzu. Ona była moim instrumentem, a ja jej. Gdy śpiewaliśmy dla świata, musiał się nas słuchać.

Walka wręcz: Uderzenie półcienia

Uwolnij energię stazy ze swojego kostura i zamrażaj przeciwników na ich drodze.

SUPERZDOLNOŚĆ: Zimowy gniew

Wezwij potężny kostur stazy, którego pociski natychmiast zamrażają trafione nimi cele. Zdetonuj kryształ kostura, aby wysłać falę zniszczenia w kierunku zamarzniętych wrogów, rozrywając ich przy tym na kawałki.

Tytan

Behemot

Tytan

Behemot

Otula mnie zimno, wygłuszając odgłosy pola walki i zamieniając je w odbijające się echo, ciche i odległe. Zaciskam pięści i czuję ryk lodowców ocierających się o szkielet tego świata.

WALKA WRĘCZ: Wstrząsający atak

Skieruj się w stronę wroga, przyzwij rękawicę pancerną stazy i zrób to, co Tytanom wychodzi najlepiej: miażdż.

SUPERZDOLNOŚĆ: Lodowcowe trzęsienie

Stwórz potężne rękawice stazy i wyrównaj szansę, cios za ciosem. Uderzyć rękawicą w ziemię, wysyłając fale kryształów stazy, które zamrażają pobliskich wrogów.

Łowca

Widmo

Łowca

Widmo

Drugie ostrze Kama przebija lód. Kąsające wiatry atakują jego zamrożone ciało. Dostrzega cień trzymający karabin pośród huraganu. Łowy się zakończyły. Kapitan rozpada się na kawałki.

WALKA WRĘCZ: Miażdżące ostrze

Przystąp do walki rzucając ostrym shurikenem. Te napędzane stazą pociski odbijają się od przeciwników, zadając im obrażenia i spowalniając ich.

SUPERZDOLNOŚĆ: Cisza i burza

Pokieruj stazą, aby utworzyć śmiercionośne ostrza Kama. Rzuć pierwszym ostrzem w kierunku wrogów i zamróź ich w miejscu. Rzuć drugim ostrzem, które wybucha przy uderzeniu i tworzy burzę stazy, która podąża za uciekinierami.

FABUŁA

Ciemność jest tutaj

Eramis, kell Ciemności okupuje Europę swoją armią Upadłych. Strażnicy muszą zareagować. Udaj się na mroźny księżyc Jowisza, wytrop Eramis i przygotuj się na zawładnięcie Ciemnością.

EUROPA

Europa czeka

Miejsce docelowe

Mroźne wiatry smagają tundrę, lekkie opady śniegu szybko przemieniają się w zamieć, a w górze majaczy cień Jowisza. Na zamarzniętych pustkowiach na odkrycie czekają tajemnice i zagrożenia.

Wyzwania egzo

Bierz udział w cotygodniowych wyzwaniach, które przetestują twoje zdolności.

Polowania w imperium

Wytrop i pokonaj elitarnych adiutantów Eramis w wymagających misjach.

SPRZĘT

Ulepsz swój arsenał

Egzotyczna broń

Wrogowie ludzkości są niezmordowani. Wyrównaj szanse przy pomocy potężnej egzotycznej broni, takiej jak Rozpacz, Uderzenie z chmur, Nie ma czasu na wyjaśnienia i nie tylko.

Egzotyczny pancerz

Rękawice, które rozprzestrzeniają śmiertelną truciznę, hełm, która maskuje tego, kto go nosi i o wiele więcej. Nie próbuj po prostu przetrwać, odnoś zwycięstwa dzięki niesamowitej kolekcji egzotycznych pancerzy.

Nowy odjazdowy sprzęt

Odkrywaj i zbieraj nową broń, pancerze i akcesoria dostosowane do twojego stylu. Posiadasz liczne egzemplarze broni. Ale liczni są też twoi przeciwnicy.

NAJAZD

Krypta z Głębokiego Kamienia

Atraks została wskrzeszona. Jedyne, co dzieli ją od jej śmiercionośnych planów, to ty i twoja drużyna ogniowa. Odkryj tajemnice Krypty i wybierz coś dla siebie z bogatej puli niesamowitych nagród.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usługi. Klikając „Akceptuję”, akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności.