Zweryfikuj swój e-mail, by odblokować wyjątkowe nagrody i funkcje. Sprawdź ustawienia poczty.
GRAJ ZA DARMO

ROZGRYWKA

Wartka akcja MMO

Dołącz do milionów graczy, stwórz własnego Strażnika i zacznij gromadzić niezwykłą broń i pancerze, dzięki którym spersonalizujesz swój wygląd i styl rozgrywki. Bierz udział w wymagających misjach w trybie współpracy i różnorodnych trybach rywalizacji PvP. Poznaj nieustannie rozwijająca się fabułę Destiny 2 wspólnie ze znajomymi lub sięgnij gwiazd w pojedynkę.

JEDEN EWOULUJĄCY ŚWIAT

Świat Destiny nieustannie poszerza się o nowe sezony, wydarzenia i dodatki. Odkrywaj nowe aktywności i zdobywaj nowe przedmioty.

NIEZRÓWNANA AKCJA

Opanuj sztukę intensywnej walki, gwałtowne akcje w powietrzu i liczne niszczycielskie superzdolności, dzięki którym przeżyjesz oszałamiające chwile.

GRAJ PO SWOJEMU

Wybierz swoją klasę i podklasę, najlepsze twoim zdaniem statystyki i zgromadź fantastyczną kolekcję broni, pancerzy i modyfikacji, dzięki którym spersonalizujesz swój styl walki.

ZBADAJ MIEJSCA DOCELOWE

MIEJSCE DOCELOWE

Kosmodrom

Kosmodrom to miejsce, w którym ludzkość sięgnęła gwiazd – najpierw dążąc do odkrycia tego, co kryje się poza nim, a później w nadziei na ucieczkę.

MIEJSCE DOCELOWE

EMS

Miejsce katastrofy na Ziemi, w którego krajobraz wpleciony został odłamek Wędrowca.

MIEJSCE DOCELOWE

Nessus

Pokryta olbrzymimi powykręcanymi drzewami, głębokimi jaskiniami, wodospadami i srebrnymi mokradłami planetoida o nieznanym pochodzeniu.

MIEJSCE DOCELOWE

Księżyc

Placówka ludzkości w czasie Złotego Wieku, w której od wieków drzemią mroczne tajemnice.

MIEJSCE DOCELOWE

Splątany Brzeg

Sieć połączonych pustkowi na obrzeżach Rafy, to miejsce bezprawia, w którym żyją piraci znani jako Wzgardzeni.

MIEJSCE DOCELOWE

Śniące Miasto

Założone w Mrocznym Wieku przez królową Marę Sov miasto stanowiło dla niej i przebudzonych oazę spokoju. Spokój ten jest już jednak od dawna zakłócony.

MIEJSCE DOCELOWE

Europa

Lodowate obszary skrywające niezliczone tajemnice a także– zakopane pod lodem i zamrożone w czasie – relikty ze Złotu Wieku.

MIEJSCE DOCELOWE

Wieża

Jedyny znany Strażnikom dom. Dla ludności Miasta stanowi obietnicę przetrwania.

TRZY UNIKALNE KLASY

JESTEŚ STRAŻNIKIEM – OBROŃCĄ OSTATNIEGO MIASTA LUDZKOŚCI W UKŁADZIE SŁONECZNYM POGRĄŻONYM W MROKU. WYBIERZ SWOJĄ KLASĘ.

Tytan

Zdyscyplinowani i dumni Tytani Potrafią stają na czele zaciekle atakując i skutecznie broniąc pozycji.

Łowca

Poruszający się szybko i jeszcze szybciej dobywający broni Łowcy wytyczają własne szlaki i spisują swoje własne prawa.

Czarownik

Czarownicy wykorzystują tajemnice wszechświata jako broń pomagającą im przetrwać i pokonać wrogów.

Superzdolności

SUPERZDOLNOŚCI

Odpowiednio kierując swoją mocą, Strażnicy mogą całkowicie zmienić bieg walki. Wybieraj pomiędzy różnorodnymi podklasami, z których każda ma swój własny zestaw zdolności i uwolnij niszczycielskie superzdolności, by chronić swoich sojuszników i niszczyć wrogów.

BROŃ I SPRZĘT

TWÓJ ARSENAŁ CZEKA

Tysiące różnych egzemplarzy broni, miliony możliwości. Ty decydujesz, które statystyki są dla ciebie istotne i z jakich umiejętności chcesz korzystać. Odkryj nowe konfiguracje sprzętu i zdefiniuj swój osobisty styl. Polowanie na idealny arsenał właśnie się rozpoczyna.

PvE

PVE W TRYBIE WSPÓŁPRACY

Graj w pojedynkę lub ze znajomymi. Ekscytujące przygody z rzadkimi i potężnymi nagrodami czekają. Zgłębiaj świat gry, weź udział w szybkim szturmie lub spędzaj godziny robiąc postępy w najazdach – największym wyzwaniu dla każdej z drużyn ogniowych. To ty decydujesz, jak rozpocznie się twoja legenda.

PVP

RYWALIZACJA PVP

Staw czoła innym graczom w zawrotnych potyczkach każdy na każdego, na drużynowych arenach oraz w zawodach łączących tryby PvE i PvP. Tutaj o granicy pomiędzy chwałą a porażką decydują chwile.

ZOSTAŃ LEGENDĄ

GRAJ ZA DARMO
  • Niektóre z prezentowanych zawartości wymagają przepustki sezonowej lub dokonania zakupu.
  • ©2020 Bungie, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Destiny, logo Destiny, Bungie i logo Bungie to zastrzeżone znaki towarowe Bungie, Inc.
  • Na zdjęciach mogą znajdować się przedmioty, które nie są obecnie dostępne w grze.

Przewodnik dla początkujących graczy

Rozległy Wszechświat Destiny stoi przed wami otworem. Jeśli po ukończeniu Kosmodromu wciąż macie pytania, pomoże wam niniejszy przewodnik.

Strona ta korzysta z plików cookies w celu zapewnienia możliwie najlepszej jakości usługi. Korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz politykę zawartą w następujących dokumentach: Polityka cookies oraz Polityka prywatności
close